دوشنبه 29 مهر 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

 

 

1397/09/26
در دیدار دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس با مدیر شبکه کودک مطرح شد:
پرداختن به فرهنگ پوشش ازدوران کودکی اولویت کارگروه مد ولباس است
1397/09/25
پوستر دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان رونمایی شد
پوستر دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان با حضور مینو پدرام دبیر و نیکی مظفری مشاورهنری دومین دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان و سید مهدی جعفری مدیر روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ظهر روز یکشنبه ٢٥ آذرماه سال جاری در سالن جلسات کارگروه ساماندهی مد ولباس رونمایی شد.
1397/09/24
مشاور هنری دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان منصوب شد
نیکی مظفری بازیگر و طراح جوان و با سابقه لباس، به درخواست دبیر دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان، جهت همفکری و بهره مندی از تجربیات ایشان، به عنوان مشاور هنری این دوره از برگزاری جشنواره کودک انتخاب شد.
1397/09/24
نشست هم اندیشی سیاست گذاران همایش طراحی و تولید پوشاک و منسوجات برگزار می شود
نشست هم اندیشی سیاست گذران همایش طراحی و تولید پوشاک و منسوجات، روز یکشنبه ٢٥ آذرماه سال جاری از ساعت ٩ الی ١٧ بعداز ظهر در سالن اجتماعات پژوهشکده پارچه و لباس دانشکده هنر دانشگاه الزهرا برگزار می شود.
1397/09/24
رونمایی از پوستر دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان
پوستر دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان روز یکشنبه ٢٥ آذرماه سال جاری ساعت ١٤ در محل سالن جلسات کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی می شود.
1397/09/21
قبادی: برای ماندن در عرصه طراحی مد و لباس، باید حرفه ای تر عمل کنیم
دبیرکارگروه ساماندهی مد ولباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور درنشست هم اندیشی طراحان و تولید کنندگان با عنوان
1397/09/21
معاون امور هنری وزارت ارشاد: فراهم آوردن مقدمات حضور طراحان کشور در عرصه های بین المللی بر شناساندن فرهنگ ایرانی ـ اسلامی ضروری است
حسینی گفت: حضور جوانان و طراحان علاقمند به حوزه مد و لباس می تواند به شناساندن دقیق و منسجم از قابلیت های هنری عرصه مد و لباس اقوام ایرانی در بازارهای جهانی و منطقه ای کمک کند.
1397/09/21
تمدید مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان
دبیر خانه دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان از تمدید مهلت ارسال آثار تا 8 دی ماه خبر داد.
1397/09/20
فراخوان بخش جواهرات و زیورآلات هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر در دو بخش رقابتی و غیر رقابتی فراخوان داد
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، در بخش رقابتی زیورآلات از متقاضیان و علاقمند به حضور و شرکت خواسته شده طبق اهداف اصلی جشنواره موضوع نقش مکران در اولویت قرار گیرد. متن کامل فراخوان بخش زیورآلات هشتمین جشنواره بین اللملی مد و لباس فجر به شرح زیر می باشد :
1397/09/18
شعاردومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان انتخاب شد
شعار «ازکودکی خوب بپوشید» پس از بحث و بررسی شعارهای پیشنهاد شده درجلسه شورای سیاست گذاری جشنواره کودک و نوجوان امسال، به عنوان شعار دومین جشنواده ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان انتخاب شد.
1397/09/18
حسینی: مخاطبان مد و لباس ایرانی در جغرافیای کشورمان خلاصه نمی‌شوند
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت :ما می‌توانیم نشان بدهیم بضاعتمان در طراحی و تولید لباس می‌تواند عالم‌گیر باشد.
1397/09/17
کارگاه آموزشي بخش طراحی لباس هشتمين جشنواره مد ولباس فجر برگزار ميشود
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، کارگاه توجیهی آموزشي بخش طراحی لباس _(کالکشن) ویژه هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر...
1397/09/17
مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت،معدن، تجارت؛ صادرات پوشاک ۴۰ درصد رشد داشته است
محرابی باحضور در آیین افتتاحیه ششمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران(ایران مد ۹۷) با بیان اینکه امسال۴۰ درصد افزایش رشد صادرات در زمینه پوشاک داشته ایم، افزود:با توجه به تحریم های اخیر و کمبود مواد اولیه درصنعت پوشاک، شاخص ها در ۷ماهه گذشته رشد ۴۰ درصدی صادرات پوشاک کشور را نشان می دهد که این امر نشان دهنده ظرفیت بالای صنعت پوشاک و صنعت نساجی کشور است.
1397/09/14
حضور نمایندگانی از کشورهای آسیایی درششمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران
نمایندگانی از اقلیم های مختلف عراق، افغانستان، ارمنستان، ترکیه و چین در بخش بین الملل ششمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران(ایران مد ۹۷) حضور دارند.
1397/09/14
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی: تولیدات پوشاک ایران قابل رقابت با کشورهای خارجی است
ملکی با بیان اینکه تولیدان پوشاک ایران قابل رقابت با کشورهای خارجی است، در بازدید از ششمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران( ایران مد ۹۷ )، گفت: تولیدات و برند های عرضه شده در نمایشگاه، گواه این امر مهم است که تولیدات پوشاک ایرانی قابل رقابت با پوشاک سایر کشورهای مطرح در حوزه صنعت پوشاک است.
1397/09/14
دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان در
دومین جشنواره ملی طراحی لباس کودک و نوجوان از ۱۸ الی ۲۲ دی ماه سال جاری در فرهنگستان هنر واقع در خیابان ولیعصر، نبش خیابان طالقانی، تالار آیینه برگزار می شود.
1397/09/14
مدیر امور استانها،جشنواره ها و نمایشگاه های کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور منصوب شد
با حکم حمید قبادی دبير كارگروه ساماندهي مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي مجتبي حيدري بعنوان مدیر امور استانها، جشنواره ها و نمایشگاه های کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي منصوب شد.
1397/09/13
مشاور وزیر صنعت، معدن، تجارت: با تخصیص ارزمبادلاتی کمبود مواد اولیه صنعت پوشاک را جبران می کنیم
نصراللهی با اشاره به تحریم ها و مشکلات تولید کنندگان در تامین مواد اولیه پوشاک و صنعت نساجی کشور، گفت: با تخصیص ارز مبادلاتی و تامین مقداری از مواد اولیه از طریق تولیدات داخلی کمبود مواد اولیه صنعت پوشاک را جبران می کنیم.
1397/09/13
بازدید دبیرکارگروه ساماندهی مد ولباس از ششمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران
دبیرکارگروه ساماندهی مد ولباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ششمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران (ایران مد ۹۷ ) بازدید کرد.
1397/09/12
زاهدی: دوستی صنعت و دانشگاه منجر به تغییر وتحول مد و لباس درجامعه می شود
عضوهیات علمی دانشگاه الزهرا با بیان اینکه دوستی صنعت و دانشگاه باعث تغییر و تحول مد و لباس درجامعه می شود، گفت: محصول دانشگاه ورودی صنایع است، با پیوند ارتباط دانشجویان باصنعت، شاهد تغییر و تحولات حوزه مد و لباس درجامعه خواهیم بود.
1335