دوشنبه 27 خرداد 1398
اخبار

1394/04/26
دومین نمایشگاه محصولات کاربردی مد و لباس افتتاح می شود
آیین گشایش دومین نمایشگاه محصولات کاربردی محصولات مد و لباس و کیف و کفش، پنجشنبه (21 اسفند) در ضلع جنوبی مصلای امام خمینی (ره) افتتاح می شود.
1394/04/26
استقبال از دومین نمایشگاه محصولات مد و لباس اسلامی و ایرانی
دومین نمایشگاه محصولات مد و لباس اسلامی و ایرانی از 21 اسفند ماه در ضلع جنوبی مصلای امام خمینی (ره)، در حالی میزبان علاقه مندان این محصولات است که با استقبال مناسب مخاطبان رو به رو شده است.
1394/04/26
دستورالعمل راه اندازی موسسات تک منظوره هنری مد و لباس در استان ها مصوب شد
موسسات هنری تک منظوره مد و لباس در استان های سراسر کشور دارای دستور العمل مستقل برای آغاز فعالیت به شکل رسمی شدند.
1394/04/26
توافق با شبکه بازار برای معرفی آثار برتر مد و لباس اسلامی ایرانی
حمید قبادی، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس از نشست مشترک میان وی و مدیر شبکه بازار برای معرفی آثار برتر مد و لباس اسلامی و ایرانی در این شبکه خبر داد.
1394/04/26
حضور 30 مؤسسه عفاف و حجاب در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس و در راستای توسعه و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در کشور و با توجه به ظرفیتهای گسترده نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سالن ویژه ی عفاف و حجاب با حضور بیش از 30 مؤسسه فعال در این حوزه و با همکاری انجمن فرهنگی مؤسسات عفاف و حجاب کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در محل نمایشگاه بینالمللی کتاب تهران راه اندازی شد.
1394/04/26
برگزاری جلسه توجیهی کارکنان کارگروه ساماندهی مد و لباس، بنیاد ملی مد و لباس
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور جلسه توجیهی کارکنان کارگروه ساماندهی مد و لباس و بنیاد ملی مد و لباس در روز دوشنبه 21/2/94 در محل بنیاد ملی مد و لباس تشکیل شد.
1394/04/26
انتخاب بهترین لباس و حجاب در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور طرح تکریم و انتخاب بهترین لباس و حجاب متصدیان غرفه ها و کارکنان بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران توسط کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و همکاری ستاد برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به اجرا درمیآید.
1394/04/26
248 طرح لباس در سال 93 موفق به احراز مالکیت معنوی (کپی رایت) شدند
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور تعداد 248 طرح لباس که از سوی تعدادی از هنرمندان طراح لباس کشور ارائه شده بود موفق به احراز شرایط اعطای مالکیت معنوی (کپی رایت) شدند.
1394/04/26
ترویج مد ایرانی و پذیرش الگوهای ایرانی، اسلامی
در چهارمین نمایشگاه بین المللی مد و لباس فجر طرح پژوهشی با عنوان نظرسنجی در خصوص چهارمین جشنواره بین المللی مدولباس فجر به سفارش کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور توسط معاونت پژوهشی دانشگاه الزهرا(س) به اجرا درآمد.
1394/04/26
برپایی جلسه کمیته تخصصی عفاف و حجاب کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس جلسه کمیته تخصصی عفاف و حجاب کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
1394/04/26
بازدید قبادی از آماده سازی نمایشگاه دائمی مد و لباس
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور به همراه دبیر کمیسیون تولید و فروش این کارگروه عصر روز گذشته از روند آماده سازی نمایشگاه دائمی مد و لباس بازدید کردند.
1394/04/26
صدور مجوز برای دو نمایش زنده لباس
دهمین جلسه کمیسیون صدور مجوز کارگروه ساماندهی مد و لباس، با حضور اعضاء برگزار و برای دو نمایش زنده لباس موافقت شد.
1394/04/26
افتتاح مرکز جدید عرضه لباس ایرانی، اسلامی
جدیدترین مرکز عرضه لباس های ایرانی، اسلامی دهم خردادماه سال جاری شروع به کار می کند.
1394/04/01
اختصاص یک میلیارد ریال اعتبار به فعالیت­ های مد و لباس استان ­ها
در راستای توسعه فعالیت­های موضوعی مد و لباس و حمایت از اقدامات ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان­ها مبلغ یک میلیارد ریال اعتبار از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس اختصاص یافت.
0000/00/00
دو طرح ملی در نمایشگاه بین‌المللی قرآن رونمایی می‌شود
دو طرح ملی «ارتقای کیفیت چادر نماز مساجد، حسینیه‌ها و تکایا» و «تعویض چادر مشکی» در بیست وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، رونمایی و اجرایی می‌شوند.
0000/00/00
موسسات مد و لباس در اصلاح روند مدسازی موثر بوده اند
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس گفت: موسسات مد و لباس در اصلاح روند مدسازی در قالب موضوعات ایرانی - اسلامی موثر واقع شده اند.
0000/00/00
اولین رویداد ملی مد و لباس گیلان برگزار می‌شود
نخستین رویداد ملی مد و لباس ایران و گیلان در قالب چالش پویش درآمد در سالن همایش‌های منطقه آزاد انزلی به‌همت تیم نوین فناوران برگزار می‌شود.
0000/00/00
سی و ششمین جشنواره مد و لباس کشور در استان یزد برگزار می‌شود
پنجشنبه و جمعه هفته جاری، ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت‌ماه، سی و ششمین جشنواره مد و لباس کشور در استان یزد برگزار می‌شود.
0000/00/00
قانون بچه ها/لباس مدارس با تنوع رنگی در راه است
قانونگذار به روشني عنوان کرده ‌است، زمینه‌های تنوع و گوناگونی برای لباس مدارس وجود دارد... کارگروه مد و لباس درخصوص طراحی لباس مدارس غفلت کرد...
0000/00/00
به بهانه دومین نمایشگاه لباس عاشورایی؛ عاشورا را بپوشیم؛ با میلیون‌ها بیت شعر و نمادی که می‌تواند جهانی شود
جهان امروز جهان نمادهای منبعث از باورهاست و پوشاک به دلیل ظرفیت بالای خود در نمایش نمادها و باورها یک رسانه قدرتمند است. رسانه ای که ما برای انتقال مفاهیم عاشورا از آن غفلت کرده ایم.
1325