دوشنبه 29 مهر 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

 

 

1397/11/27
هشتمین جشنواره‌ی بین المللی مد و لباس فجر گشایش یافت
هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس
1397/11/27
نحوه طراحی لباس تئاتر و سینما آموزش داده می شود
نشست تخصصی«طراحی لباس تئاتر و سینما» از سری نشست های تخصصی بخش علمی و دانشگاهی هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر صبح روز یکشنبه 28بهمن ماه ساعت 11 الی 12:30 در بوستان گفتگو برگزار می شود.
1397/11/27
حمید قبادی: تغییر مسیر مد و لباس از محصول محوری به سلیقه محوری
دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس در آیین گشایش هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس، گفت: تغییر مسیر مد و لباس از محصول محوری به سلیقه محوری مهمترین هدف کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور است.
1397/11/27
معصومه ابتکار: ضرورت ایجاد جذابیت در مد و لباس ایرانی برای گردشگران خارجی
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در آیین افتتاحیه هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر با تاکید بر ایجاد جذابیت در مد و لباس ایرانی برای گردشگران خارجی، گفت: کشور ایران به دلیل داشتن قومیت های مختلف و تنوع فرهنگی و پوششی در نوع لباس و رنگ می تواند با تلفیق سنت و مدرنیته در لباس و ایجاد جذابیت در مد و لباس ایرانی، اسلامی نظر گردشگران خارجی را به خود جلب کند.
1397/11/27
انسیه زاهدی: حضور بخش علمی دانشگاهی با ۳۰ غرفه در هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر
دبیر بخش علمی دانشگاهی هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، با بیان اینکه سال گذشته ۲۰ غرفه به بخش علمی دانشگاهی اختصاص داشت، گفت: امسال با افزایش تعداد غرفه، بخش علمی دانشگاهی با ۳۰ غرفه در هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر حضور دارد.
1397/11/27
نشست خبری و مراسم رونمایی از «پوستر شعر تن پوش» برگزار می شود
نشست خبری و رونمایی «پوستر شعر تن» پوش ظهر روز یکشنبه 28 بهمن ماه راس ساعت15 با حضور حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس و شیما محمودی مدیر طرح شیم در بخش بین الملل هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می شود.
1397/11/25
نرگس آبیار: جشنواره مد ولباس فجر باعث رونق اقتصادی و شکوفایی فرهنگ اصیل ایرانی می شود
نویسنده، کارگردان و فیلمنامه نویس ایرانی با بیان اینکه جشنواره مد و لباس فجر باعث رونق اقتصادی پوشاک و شکوفایی فرهنگ اصیل ایرانی می شود، گفت: هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر با همکاری طراحان و تولید کنندگان کشور می تواند به شکوفاشدن فرهنگ و رونق بازار اقتصادی پوشاک کشورکمک کند.
1397/11/25
کاشفی خوانساری: آثار راه یافته به مسابقه فیلم مد ولباس معرفی شدند
هیات انتخاب و داوری فیلم کوتاه هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس، آثار راه یافته به این مسابقه را اعلام کردند.
1397/11/25
کارگاه آموزشی «مد نویسی در رسانه» برگزار می شود
کارگاه آموزشی «مد نویسی در مطبوعات و رسانه ها (فشن ژورنالیسم)» با اعطای گواهی شرکت در دوره و با حضور اساتید پیشکسوت روزنامه نگاری در بوستان گفتگو برگزار می شود.
1397/11/25
مریم یاستی: پیوند بین طراح و تولیدکننده در جشنواره هشتم فجر عمیق تر شده است
مدیر خانه مد
1397/11/25
«نقش هنرهای تجسمی در طراحی لباس» بررسی می‌شود
«نقش هنرهای تجسمی در طراحی لباس» عنوان نشست تخصصی از سری نشست‌های بخش علمی دانشگاهی هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر است که روز شنبه 27 بهمن ماه در بوستان گفتگو برگزار می شود.
1397/11/25
صبح بخیر ایران میزبان جشنواره
حمید قبادی دانا دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و رئیس هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس ایرانی اسلامی روز شنبه 27 بهمن ماه ساعت7 صبح مهمان برنامه صبح بخیر ایران شبکه یک سیما خواهد بود.
1397/11/24
ملاک های داوری هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر اعلام شد
هیات داوران ملاک های داوری و سنجش و ارزیابی آثار هشتمین جشنواره بین‌المللی مد ولباس فجر را اعلام کردند.
1397/11/24
قبادی: دسترسی به ۱۵۰۰مرکز فروش لباس ایرانی از طریق سایت ایران مد امکان پذیر است
دبیر کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور با حضور در برنامه تهران بیست شبکه پنج تهران گفت: بیش از ۱۵۰۰ مرکز فروش و عرضه مد و لباس ایرانی و اسلامی در سایت بنیاد ملی مد و لباس به آدرس www.iranmode.com گنجانده شده است.
1397/11/24
نگاهی به عملکرد سیستان و بلوچستان در حوزه مد و لباس / تأثیر بادهای 120 روزه در شکل‌گیری مد در استان
شکل و نوع پوشش زنان استان سیستان و بلوچستان همواره تحت تأثیر بادهای موسمی 120 روزه این خطه قرار دارد.
1397/11/24
اعلام برنامه‌های نشست‌های بخش علمی-دانشگاهی جشنواره مد و لباس فجر
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس؛ برنامه‌های نشست‌ها و کارگاه‌های بخش علمی دانشگاهی هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر به شرح ذیل اعلام شد.
1397/11/24
آنچه داریم ز بیگانه تمنا نکنیم/ لوگو و آرم مرسدس بنز ایرانی است
برخی از جوانان این مرزوبوم فکر می کنند کشورشان ایران در زمینه ارایه الگوی مناسب مد و لباس چیزی برای عرضه ندارد، و برخی هم چشم های خود را به آن سوی مرزها دوخته اند که سال جدید چه مد و برندی در حوزه مد ولباس وارد کشور می شود.در پاسخ باید بگویم کشورمان ایران با داشتن فرهنگ و تمدن هفت هزار ساله هیچ چیز برای عرضه مد و لباس کم ندارد.در واقع نباید آنچه را که خود داریم ز بیگانگان تمنا کنیم.
1397/11/24
پیام سید عباس صالحی به هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس؛ عباس صالحی، وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی پیام خود را به مناسبت هشتمین جشنواره مد و لباس فجر اعلام کرد.
1397/11/24
پیام معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس؛ سید محمد مجتبی حسینی، معاون امور هنری وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی پیام خود را به مناسبت هشتمین جشنواره مد و لباس فجر اعلام کرد.
1397/11/23
جشنواره
حمید قبادی دانا دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و رئیس هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس ایرانی اسلامی امشب 23 بهمن ماه ساعت20 مهمان برنامه تهران 20خواهد بود.
1335