سه شنبه 3 اردیبهشت 1398
اخبار

1397/11/23
جشنواره فجر جامعه طراحان کشور را به سوی شکوفایی هدایت می کند
تیرگر با بیان اینکه هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر جامعه طراحان کشور را هدفمند به سوی شکوفایی هدایت می کند، گفت: برگزاری جشنواره مد ولباس فجر، می تواند جامعه طراحان را به صورت هدفمند به سمت شکوفایی هدایت کند
1397/11/23
آیین افتتاحیه هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر برگزار می شود
آیین افتتاحیه هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر با حضور حمید قبادی دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و صدیقه پاک بین دبیر جشنواره صبح روز جمعه ۲۶بهمن ماه سالجاری راس ساعت ۱۰ صبح در سالن اجتماعات مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می گردد.
1397/11/19
برگزاری تورنمایشگاهی آموزشی در منطقه چابهار
بخش بین الملل هشتمین جشنواره مد ولباس فجر، اقدام به برگزاری تور نمایشگاهی آموزشی در منطقه چابهار کرده است.
1397/11/19
7786اثر به دبیرخانه هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر رسیده است
با پایان گرفتن مهلت ارسال آثار به هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، طبق آمار نهایی تا کنون هفت هزارو 786 اثربه دبیرخانه هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر رسیده است.
1397/11/19
نگاهی به عملکرد استان مازندران در حوزه مد و لباس در یک سال گذشته / از نمایشگاه عفاف و حجاب تا مانتوهای سنتی دست‌دوز
برگزاری نخستین جشنواره استانی، برپایی نمایشگاه گروهی "دیما دخت" و... از فعالیت‌های استان مازندران در حوزه مد و لباس بوده است.
1397/11/19
برگزاری مسابقه زنده طراحی لباس با حضور اساتید دانشگاه ایتالیا و فرانسه
اولین مسابقه زنده از «ایده تا اجرا» بر اساس سوزن دوزی های بلوچ در بخش بین الملل هشتمین جشنواره مد ولباس فجر با حضور اساتیدی از دانشگاه ایتالیا و فرانسه 25 الی 28 بهمن ماه در مرکز نمایشگاهی و همایش های بین المللی منطقه آزاد چابهار برگزار می شود.
1397/11/19
آغاز مرحله دوم داوری آثار هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر
مرحله دوم داوری آثار هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر صبح روز پنجشنبه 18 بهمن ماه سالجاری توسط داوران این جشنواره آغاز و نمونه فرم های داوری نیز منتشر شد.
1397/11/17
حیدری مدیر بخش استانهای هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر شد
طی حکمی از سوی دبیرکارگروه ساماندهی مد ولباس کشور مجتبی حیدری به عنوان "مدیر بخش استانهای" هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر منصوب شد.
1397/11/17
اعلام برنامه‌های بخش صنعت هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر
دبیر بخش صنعت، برنامه‌های این بخش را در هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر اعلام کرد.
1397/11/17
پاک بین: آثار هویت ساز جشنواره مد و لباس فجر روانه بازارهای جهانی می شود
دبیر هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، گفت: تلاش می کنیم بازارهای جهانی را در زمینه طرح های هویت ساز مد و لباس ایرانی،اسلامی تصاحب کنیم به همین منظور برای راه یافتن و عرضه آثار هشتمین جشنواره بین‌المللی مد ولباس فجر به بازارهای جهانی تلاش خواهیم کرد.
1397/11/16
مهلت ارسال آثار به بخش رقابتی «نشان مهتاب» تا 20 بهمن تمدید شد
دبیرخانه بخش بین‌الملل هشتمین جشنواره مد و لباس فجر، مهلت ثبت نام دربخش رقابتی نشان مهتاب را تا 20 بهمن ماه تمدید کرد.
1397/11/16
زاهدی:26 کارگاه آموزشی در بخش علمی دانشگاهی برگزار شده است
دبیر بخش علمی و دانشگاهی هشتمین جشنواره مد و لباس با بیان اینکه تا قبل از برگزاری جشنواره تا به امروز26 کارگاه آموزشی در بخش علمی دانشگاهی برگزار شده است، گفت: در نشست هشتمین جشنواره مد و لباس فجر در بخش علمی هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر تاکنون 26 کارگاه آموزشی (ورک شاپ) برگزار شده است که امسال از این بخش استقبال خوبی شد.
1397/11/16
یک طراح لباس: موضوع‎محور شدن، به ارتقای جشنواره مد و لباس فجر کمک می‎کند
مریم سهرابی گفت: موضوع محور شدن جشنواره بین المللی مد و لباس فجر اقدامی مهم در راستای غنی تر برگزار شدن و ارتقای جشنواره مد و لباس است.
1397/11/16
یک نماینده مجلس: هشتمین جشنواره مد ولباس فجر حمایت از کالای ایرانی را دنبال می کند
عضوکمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هشتمین جشنواره مد و لباس فجر می تواند در راستای حمایت ازکالای ایرانی گام بردارد، گفت: با ایجادکارآفرینی، اشتغال و به تولید انبوه رساندن آثار فاخر مد و لباس ایرانی و اسلامی می توان در راستای حمایت از کالای ایرانی گام برداشت.
1397/11/15
قبادی: آثار ارسالی به جشنواره هشتم۲۶ درصد رشد داشته است
رئیس هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر، گفت: جشنواره هشتم نسبت به سال گذشته 26درصد افزایش داشته است و در مجموع ۷هزار و ۲۸ اثر به جشنواره راه پیدا کرده است.
1397/11/15
پوستر هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر رونمایی شد
پوستر هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر با حضورحمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس، صدیقه پاک بین دبیر جشنواره، ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه پوشاک و جمعی از اصحاب رسانه درحاشیه نشست خبری، صبح روز دوشنبه در سالن اجتماعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رونمایی شد.
1397/11/14
آغاز به کار هیات انتخاب هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر
هیات انتخاب آثار رسیده به هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجرفعالیت خود را از 10 بهمن ماه 1397 آغاز کرد.
1397/11/14
15بهمن آخرین مهلت ثبت نام در سومین کارگاه طراحی گرافیکِ مُد
15 بهمن ماه سالجاری آخرین مهلت ثبت نام برای شرکت در سومین کارگاه آموزشی طراحی گرافیکِ مُد
1397/11/13
حسینی: جشنواره مد ولباس فجر از هفت خوان گذشته و در دوره هشتم بر بال شکوفایی نشسته است
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سیزدهمین جلسه شورای سیاست گذاری هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر با بیان اینکه در برگزاری جشنواره مد و لباس فجر از هفت خوان گذشته و بر بال شکوفایی نشسته ایم، گفت: تلاش همه اعضای شورای سیاست گذاری جشنواره هشتم، همه نشان دهنده این نکته مهم است که همه اعضا برپیمان نانوشته این رویداد بزرگ ملی و فرهنگی کشور محکم و استوار بوده و کار را به نحو احسن پیش برده اند.
1397/11/13
جعفری؛ مدیر روابط عمومی هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر شد
طی حکمی از سوی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس سید مهدی جعفری به عنوان مدیر روابط عمومی هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر منصوب شد.
1309