دوشنبه 29 مهر 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

 

 

1397/12/04
علی سلیمانی:جشنواره مد و لباس نقشه راهی برای طراحان و هنرمندان کشور است
بازیگر، فیلمساز و کارگردان تلویزیونی با بیان اینکه جشنواره مد و لباس نقشه راهی برای طراحان و هنرمندان کشور می تواند باشد، گفت: از آنجا جشنواره مد و لباس محلی برای تبادل فکر و اندیشه طراحان کشورمان است می تواند نقشه راهی باشد برای هنرمندان و طراحان کشورمان تا در عرصه های داخلی و بین المللی لباس اصیل ایرانی بدرخشد.
1397/12/04
نفیس‌ترین انگشتر معنوی-هنری جهان در هشتمین جشنواره مد و لباس فجر رونمایی شد
نفیس‌ترین انگشت هنری-معنوی جهان، انگشتر «ضامن آهو» به طراحی و قلم‌زنی سه‌بعدی علی جنگی،‌ هنرمند سرشناس مشهدی همزمان با آغاز هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان به نمایش درمی‌آید و در دید معرض عموم قرار گرفت
1397/12/02
ربابه پهلوانی: ضرورت تبلیغ لباس های ایرانی -اسلامی توسط بازیگران و هنرمندان
مسئول غرفه دانشکده شریعتی گفت: یکی از راهکارهای مثبت و مفیدی که سریعا نتیجه خواهد داد، استفاده هنرمندان و سلبریتی‌ها از طرح‌های ایرانی طراحان است که هم به نوعی تبلیغ طرح‌ها و مدل‌های ایرانی است و هم به پیشرفت مد و لباس کشور کمک خواهد کرد.
1397/12/02
صدف رضایی قند فروش :طراحان نیازمند حمایت همه جانبه مسئولان هستند
برگزیده هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، گفت: نیاز اصلی طراحان حمایت است اگر صنعت مد و پوشاک حمایت شود رشد و پیشرفت حاصل می گردد.
1397/12/02
عضو انجمن دانشگاه تهران-جنوب هنر و معماری : پل ارتباطی دانشگاه و صنعت با دادن ماموریت به دانشجویان عمیق تر می شود
قیاسی با بیان اینکه دانشگاه‌‌ها پل ارتباطی میان صنعت مد با تولیدکنندگان است، گفت: دانشگاه‌ها پل ارتباطی میان مد و لباس و تولیدکنندگان در چندسال اخیر هستند. با همکاری و حمایت دانشگاه‌ها شرایط کاری طراحان و فعالان علاقه‌مند حوزه هنر بسیار هدفمند و نتیجه‎بخش خواهد بود بنابراین پل ارتباطی دانشگاه و صنعت با دادن ماموریت به دانشجویان عمیق تر می شود.
1397/12/02
کارگاه آموزشی «مدنویسی در رسانه» با حضور فعالان رسانه حوزه مد برگزار شد
کارگاه آموزشی «مدنویسی در رسانه» چهارشنبه اول اسفندماه ساعت ١٣ در بخش صنعت مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو با حضور طراحان و فعالان حوزه مد و لباس برگزار شد.
1397/12/01
اصغر زیلایی: ستاد اجرایی برای برگزاری جشنواره ای در شان ملت ایران همه تلاش خود را به کار بست
مدیر بخش اجرایی هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر با بیان اینکه جشنواره امسال در نوع خود کم نظیر بوده است، گفت: ستاد اجرایی در برگزاری جشنواره همه توان و تلاش خود را به کار بست تا جشنواره ای در شان ملت و جمهوری اسلامی ایران برگزار کند.
1397/12/01
مهناز فتحی: یکی از منافع طراحی کیف و کفش قطع واردات خارجی و اشتغالزایی در کشور است
یک طراح کیف و کفش: کیف و کفش به عنوان یکی از ملحقات مد و لباس به شمار می رود، اگر به طراحان داخلی بها داده شود باعث قطع واردات کیف و کفش خارجی به کشور و اشتغالزایی می شود.
1397/12/01
وحید بصیری : ارتباط صنعت و دانشگاه در هشتمین جشنواره مد و لباس فجر برقرار شده است
مدیر شرکت پیشگامان خلاق نوین ابداع، گفت: این شرکت با کسب مجوز از کارگروه ساماندهی مد و لباس پل ارتباطی صنعت نساجی مد و لباس با فارغ التحصیلان و پیشکسوتان و اساتید برقرار کرده است .
1397/12/01
افسانه محرابی : صادرات پوشاک ایرانی با همکاری مستمر تولید کنندگان صنایع پوشاک، طراحان میسر خواهد شد
افسانه محرابی مدیرکل صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت در بازدید از هشتمین جشنواره مد و لباس فجر گفت: رسیدن به تولید رقابت پذیر، برندسازی و صادرات در حوزه پوشاک ایرانی با همکاری مستمر تولید کنندگان صنایع پوشاک، طراحان باذوق و ارتباط مستمر با دانشگاه میسر خواهد شد.
1397/12/01
بهمن هاشمی: حمایت از کالای ایرانی با استقبال مردم از جشنواره مد و لباس فجر صورت می گیرد
مجری صداوسیما گفت: جشنواره مد و لباس محلی برای عرضه، معرفی و حمایت از کالای ایرانی است و یک پیغام برای مردم دارد که طراحان لباس و تولیدکنندگان در تلاش هستند محصولاتی با کیفیت به جامعه عرضه کنند که پاسخگوی تمام سلیقه ها باشد.
1397/12/01
تاکید احمد داورزنی: صنعت سینما به رونق بازار مد و لباس ایرانی کمک کند
عضو کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور گفت: برای رونق بازار پوشاک ایرانی نیاز به تبلیغات گسترده داریم و صنعت سینما و بازیگران و هنرمندان باید به صنعت مد و لباس کشور کمک کند‌.
1397/12/01
اعلام برنامه نشست‌های بخش مؤسسات هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر
برنامه نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی در بخش مؤسسات، انجمن‌ها، خانه‌های مد و تشکل‌های صنفی هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر اعلام شد.
1397/11/29
حمید قبادی: آغاز نقد مد و لباس در کشور/ برگزاری ۶۰۰ رویداد فرهنگی درکشور
دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در آیین رونمایی از پوستر «شعر در قالب تن پوش» با بیان اینکه ۶۰۰ رویداد فرهنگی در کشور برگزار شده است گفت: همه رویدادهای فرهنگی برگزار شده در سطح کشور، توسط افراد موسسات و نهادهای غیر دولتی و خصوصی شکل گرفته است و طرح ها و ایده های این افراد رو به افزایش است.
1397/11/29
حمید قبادی: تاسیس «موزه خانه های مد» در سراسر ایران
رئیس هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر با اعلام این خبر، گفت: «موزه‌ خانه مد» در بناهای قدیمی کشور احداث می‌شود، در همین راستا به دنبال راه اندازی موزه خانه مد نه تنها در شیراز بلکه در استان های سراسر ایران هستیم.
1397/11/29
پوستر «شعرتن پوش» طرح شیم رونمایی شد
پوستر «شعرتن پوش» طرح شیم عصر روز یکشنبه ۲۸ بهمن ماه با حضور حمید قبادی دبیرکارگروه ساماندهی مد ولباس کشور و شیما محمودی مدیر طرح شیم و جمعی از اصحاب رسانه در سالن همایش های بوستان گفتگو رونمایی شد.
1397/11/29
اعلام فراخوان مسابقه طراحی لباس با موضوع «شعر در قالب تن پوش»/طرح شیم چیست
علاقمندان، طراحان مد و لباس، کیف و کفش، جواهرات و زیورآلات فقط تا ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه طرح شیم ارسال کرده و در این مسابقه شرکت کنند.
1397/11/29
حضور انتشارات حافظ با ۱۰۰ عنوان کتاب در هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر
انتشارات بین المللی حافظ با ۱۰۰ عنوان کتاب در زمینه های مختلف آموزشی، هنر، دوخت و دوز، طراحی لباس کودک و نوجوان، ژورنال های چاپ شده شش دوره جشنواره مد ولباس فجر در هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر حضور دارد.
1397/11/29
آغاز فعالیت استانهای سراسر کشور همزمان با هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر
همزمان با آغاز به کار هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر بیش از بیست استان کشور در راستای فعالیت جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، فعالیت‌های ملی خود را آغاز کردند.
1397/11/29
سحر تلقانی: شیک پوشی حق بانوان محجبه است/جشنواره مد و لباس فجرمکانی برای عرضه محصولات عفاف و حجاب است
مدیر برند کیمیای سحر با حضور در هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر با بیان اینکه شیک پوشی حق بانوان محجبه است، گفت: قشر محجبه قشری هستند که بیشتر از سایرین دغدغه دارند لباسی بپوشند که مطابق با عرف جامعه باشند و جشنواره بین المللی مد و لباس فجر مکانی برای عرضه و نمایش محصولات عفاف و حجاب است.
1335