چهارشنبه 29 خرداد 1398
اخبار

1398/01/18
هم‌افزایی فعالان عرصه مد و لباس در مسیر یاری‌رساندن به سیل‌زدگان کشور
ابعاد وقوع سیل در کشور طی روزهای نوروز 98 بسیار وسیع بوده و این روزها خوراک، پوشاک و دارو از مهم‌ترین نیازهای ضروری مردم در این مناطق است.
1397/12/21
مائده موذن:ضرورت توجه تولیدکنندگان به بخش پارچه در جشنواره مد و لباس فجر
برگزیده بخش طراحی پارچه با رایانه هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر با تاکید بر توجه به بخش پارچه در جشنواره مد و لباس فجر گفت: بخش پارچه ازمهمترین بخش های جشنواره است و توجه به این بخش باعث رونق کسب و کار صنعت پوشاک کشور می شود.
1397/12/21
مدیر برند حجاب الزهراس: نقد مد و لباس یکی از دستاوردهای مهم هشتمین جشنواره مد و لباس فجر است
مهدی تقی زاده ضمن ابراز خرسندی از بخش نقد لباس در هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر، گفت: نقد حوزه مد و لباس برای اولین بار در جشنواره هشتم انجام شد که از مهمترین دستاوردهای این دوره به شمار می رود.
1397/12/21
دانایی: جشنواره مد و لباس جایگاه خود را در مسیر تحول جامعه پیدا کرده است
کارشناس ارشد رشته علوم نساجی و علوم الیاف از دانشگاه صنعتی اصفهان،گفت: در سه سال گذشته ای که جشنواره برگزار شد همه فعالیت های آن را رصد می کردم و در هیچ دوره ای جشنواره به این صورت قدرتمند، پر بار ، غنی و با شکوه برگزار نشده بود و برگزاری آن در این دوره نشان می دهد که جشنواره مد و لباس جایگاه خود را در مسیر تحول در جامعه پیدا کرده است.
1397/12/11
آذر اسماعیلی: لزوم به کارگیری پایان نامه های برگزیده دانشجویی درجهت رفع مشکلات مد و لباس
برگزیده پایان نامه کارشناسی ارشد هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر گفت: پایان نامه های برگزیده باید در جهت رفع مشکلات حوزه صنعت پوشاک کشور به صورت کاربردی استفاده شود.
1397/12/11
پیشنهاد آفتاب قنبری: مکران به مدت چهارسال دیگر موضوع اصلی جشنواره مد و لباس باشد
برگزیده بخش عفاف و حجاب هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، گفت:منطقه مکران آنقدر جاذبه های گردشگری بکر و ناشناخته دارد که جا دارد مسئولان جشنواره به مدت چهارسال دیگر مکران را موضوع اصلی جشنواره انتخاب کنند.
1397/12/11
ستاره جاوید: جشنواره مد و لباس فجر نسبت به سالهای گذشته بالنده تر شده است
برگزیده بخش رسانه های برتر ( روزنامه ) هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر، با بیان اینکه جشنواره مد و لباس هر سال بالنده تر از دوره های گذشته برگزار می شود، گفت: هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر نسبت به سالهای گذشته بالنده تر شده است و نسبت به جشنواره های جهانی مد و لباس سعی می کند هر سال چیزی برای گفتن داشته باشد.
1397/12/11
سمانه سمتی: صنعت پوشاک با پیوند صنعت و دانشگاه رونق می گیرد
برگزیده بخش مانتوی اجتماع (نواردوزی) هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، گفت: بازار کسب و کار پوشاک داخلی با پیوند صنعت و دانشگاه رونق می گیرد.
1397/12/11
ابراهیم کارآمد کرمانی: طراحان کیف و کفش نیازمند توجه و ساماندهی برای حضور در بازار های داخلی و بین المللی هستند
برگزیده بخش کفش آقایان هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، گفت: طراحان کیف و کفش نیازمند توجه و ساماندهی برای حضور در بازار های داخلی و بین المللی هستند و نیاز است کارگروه ساماندهی مد و لباس به توسعه و رونق آن کمک کند.
1397/12/11
برخورد قانونی با برگزار کنندگان «فشن شو»
دبیر کارگروه مد و لباس کشور: برگزاری هرگونه «فشن شو» در کشور غیر مجاز و با متخلفان برخورد می‌شود
1397/12/07
برگزیدگان بخش‌های مختلف هشتمین جشنواره مد و لباس فجر معرفی شدند
هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر با معرفی برگزیدگان خود در مراسم اختتامیه عصر روز دوشنبه ششم اسفندماه در تالار وحدت به کارخود پایان داد.
1397/12/07
حسینی در آیین اختتامیه مد و لباس فجر: گام‌هایی در مسیر تثبیت داشته‌ها و توسعه رویکردها گام برمیداریم
معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر با بیان اینکه ازاین‌پس گام‌هایی در مسیر تثبیت داشته‌ها و توسعه رویکردها گام برمیداریم، گفت: تلاش دست اندرکاران کارگروه ساماندهی مد و لباس این رویداد را به چنان مایه‌ای رسانده است که ازاین‌پس در مسیر تثبیت داشته‌ها و توسعه رویکردها گام هایی برمیداریم.
1397/12/07
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور : یکی از سیاست‌های ما در سال 98 حرکت به سمت حرفه‌ای شدن است
حمید قبادی در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر که عصر روز دوشنبه ششم اسفندماه در تالار وحدت برگزار شد با بیان اینکه یکی از سیاست‌های ما در سال 98 حرکت به سمت حرفه‌ای شدن است، گفت: باید به سمتی برویم که توانمندی فعالان مد و لباس ایرانی در سراسر جهان بدرخشد. حوزه مد و لباس کشور به سمت استقلال فرهنگی و اقتصادی گام برمی‌دارد و تلاش می‌کند به قطع وابستگی‌ها در معنای استقلال کمک کند.
1397/12/07
بیانیه هیئت‌داوران هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر
بیانیه هیئت‌داوران هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر در آیین اختتامیه که عصر روز دوشنبه ششم اسفندماه در تالار وحدت توسط غزال بهمنی طراح لباس و عضو هیئت‌داوران قرائت شد.
1397/12/07
در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره مد و لباس فجر چه گذشت
هشتمین جشنواره مد و لباس فجر با تقدیر از برگزیده های بخش های مختلف و تجلیل از پیشکسوتان و فعالان حوزه مد و لباس عصر روز دوشنبه ششم اسفندماه در تالار وحدت به پایان رسید.
1397/12/06
نظر سفیر مالزی در ایران درباره جشنواره مد و لباس فجر/ جشنواره‌های تخصصی کمک می‌کند فرهنگ همدیگر را بشناسیم
رستم یحیی سفیر مالزی در ایران می‌گوید در نظر داریم که خود را به پایتخت مد اسلامی جهان تبدیل کنیم.
1397/12/06
دبیر کارگروه مد و لباس: غیر از مدلینگ، ممنوعیتی نداریم/ما نمی‌گوییم چه بپوشید و چه نپوشید
حمید قبادی، دبیر کارگروه مد و لباس کشور می‌گوید: ما در نهادمان قرار نیست به کسی بگوییم چه بپوشید و چه نپوشید.
1397/12/06
حمید قبادی در اختتامیه جشنواره مد و لباس فجر : علاقمندی ایرانیان به لباس ایرانی بیشتر شده است
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس با بیان این که جامه ایرانی باید به فرهنگ ایرانی آراسته شود، گفت: گزارش مرکز آمار ایران نشان می دهد که علاقمندی ایرانیان به لباس ایرانی بیشتر شده است و این از تلاش طراحان و تولیدکنندگان بر خاسته است.باید توانمندی های طراحان و تولید کنندگان پوشاک ایرانی به همه دنیا نشان داده شود.
1397/12/06
پاک بین در اختتامیه جشنواره مد و لباس فجر : 40 هزار بازدید کننده از هشتمین جشنواره مد و لباس فجر دیدن کردند
دبیر جشنواره مد و لباس فجر با بیان این که جشنواره مد و لباس فجر محل تلاقی ایده و اجراست، گفت: این جشنواره هر سال باید بزرگتر شود و به تمام شهرهای ایران برود، چهل هزار بازدید کننده از هشتمین جشنواره مد و لباس فجر دیدن کردند و این نشان استقبال مردمی از حوزه مد و لباس کشور در این دوره بوده است.
1397/12/05
نگاهی به گزارش عملکرد استان خراسان جنوبی در عرصه مد و لباس / پنجاه و هشتمین نمایشگاه به بیرجند رفت
آخرین گزارش عملکرد ارسالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی به کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور منتشر شد.
1326