شنبه 2 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1396/10/26
شاهرخ جعفری در نشست هم‌اندیشی طراحان و تولیدکنندگان پوشاک: تولیدکنندگان لباس بدون فارغ التحصیلان طراحی حرفی برای گفتن ندارند
مشاور وزیر صنعت معدن و تجارت در امر برند و پوشاک با بیان اینکه نبود طراحان در چرخه تولید می تواند آسیب زا باشد،گفت: تولیدکنندگان لباس بدون فارغ التحصیلان طراحی در واحد تولیدی حرفی برای گفتن ندارند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری شبستان، نشست هم‌اندیشی طراحان و تولیدکنندگان پوشاک با حضور حمید قبادی، رییس کارگروه ساماندهی مد و لباس و جمعی از طراحان و تولیدکنندگان پوشاک عصر دوشنبه 25 دی در موزه هنرهای معاصر برگزار شد.

 

 

شاهرخ جعفری، مدیر برند سلبون و مشاور وزیر صنعت معدن و تجارت در امر برند و پوشاک در ایران مراسم گفت: من به عنوان تولیدکننده در این نشست حضور دارم، تولیدکنندگان صنعتی کمی در این نشست حضور دارند، ما تولیدکنندگان در 6-7 سال گذشته نیاز مبرمی به طراحان و فارغ التحصیلان دانشگاهی داریم، بدون آنها در واحدهای تولیدی حرفی برای گرفتن نداریم، اگر واحدی سرپا هست به خاطر همین نیروهاست.

وی افزود:  در گذشته در چرخه تولید به ابزار تولید بیشتر توجه می شد ولی امروز نبود طراحان می تواند آسیب زا باشد؛ من این نوید را به طراحان می دهم که در سال های آینده در بنگاه های تولیدی حضور جدی تری دارند.

 

این تولید کننده از مسئولان و تولیدکنندگانو دانشگاهیان خواست پل های ارتباطی بین تولیدکنندگان و طراحان را بگذارند و گفت:  پل ارتباطی بین صنعت و دانشگاه در چنین نشست هایی فراهم شود.

 

شاهرخ جعفری تاکید کرد: تولیدکنندگان باید در بنگاه خود را باز بگذارند تا دانشجویان طراحی وارد شوند و با نحوه اجرای کار آشنا شوند.

 


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0