شنبه 26 مرداد 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1396/10/26
طراحان و تولید کنندگان لباس در مسیر مدسازی ایرانی و اسلامی گام بردارند
رییس کارگروه ساماندهی مد و لباس با تاکید بر حفظ ارزش ها در تولید لباس ایرانی گفت: طراحان و تولید کنندگان مد و لباس باید در مسیر مدسازی ایرانی و اسلامی گام بردارند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری شبستان، نشست هم‌اندیشی طراحان و تولیدکنندگان پوشاک با حضور حمید قبادی، رییس کارگروه ساماندهی مد و لباس و جمعی از طراحان و تولیدکنندگان پوشاک عصر دوشنبه 25 دی در موزه هنرهای معاصر برگزار شد.

 

حمید قبادی، رییس کارگروه ساماندهی مد و لباس در این نشست گفت: امروز به پیشواز هفتمین جشنواره  مد و لباس فجر می رویم و از تعدای از افرادی که حرف را به عمل تبدیل کردند و از خالقان اثر و تولیدکنندگان که از موانع گذشتند و اثری تولید کردند  تقدیر می شود.

 

وی افزود: در این نشست همه ما تجدید بیعت می کنیم که در مسیر مدسازی ایرانی و اسلامی گام برداریم و هم قسم می شویم که با حفظ ارزش ها به سمتی می رویم که مسیر لباس ایرانی را رقم بزنیم و برای دوره های بعد گام های بهتری برداریم.

 

حمید قبادی اظهار داشت: ما می خواهیم در این نشست صحبت های طراحان و تولیدکنندگان پوشاک را بشنویم، کارگروه ساماندهی مد و لباس تلاش می کند از نکات و نظرات تک تک طراحان و تولید کنندگان بهره مند شود و آنها را عملیاتی کند.

 

رییس کارگروه ساماندهی مد و لباس همچنین گفت: هفتمین جشنواره  مد و لباس فجر امسال با دوره های پیش تفاوت چشمگیری دارد، کسانی که تاکنون شرکت نکردند اگر خودشان را به این جشنواره نرسانند احساس خوبی  نخواهند داشت.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0