شنبه 26 مرداد 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/12/04
توجه به طراحی لباس کودک ضروری است
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس گفت: از آنجا که حدود 20 میلیون نفر از جمعیت کشور را افراد کمتر از 14 سال تشکیل می دهد، برگزاری جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان به صورت مسقل ضروری است.

حمید قبادی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار کرد: یکی از دلایلی که باعث شد اقدام به برگزاری بخش طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان به صورت مستقل کنیم، تاکید بر استقلال جشنواره هاست از این رو به دنبال این هستیم که نظام برنامه ریزی مد و لباس را در کشور به صورت تخصصی جلو ببریم.
وی با بیان اینکه جمعیت انبوهی از کشور را گروه سنی کودک و نوجوان تشکیل می دهد، افزود: بر اساس گزارش مرکز آمار ایران، حدود 25 درصد از افراد جامعه در گروه سنی صفر تا 14 سال هستند به عبارتی با برگزاری این جشنواره برای لباس حدود 20 میلیون نفر از افراد جامعه که عدد قابل توجهی است برنامه ریزی می کنیم.
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس برگزاری نخستین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان را گامی در جهت برنامه ریزی در طراحی، تولید و آموزش نظام تحصیلی در کشور دانست و گفت: این از جمله اتفاقاتی است که با تخصصی شدن و تفکیک رویدادها در کارگروه ساماندهی مد و لباس دنبال می شود هرچند همکاری با سایر دستگاه ها مثل آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی در این مسیر از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی برگزاری این جشنواره ها را بهانه ای دانست تا نظام برنامه ریزی را به دست اندرکاران تاکید کند و ادامه داد: جامعه 20 میلیونی کودک و نوجوان ما نیاز به برنامه ریزی هدفمند دارد زیرا اگر بخواهیم کماکان مصرف کننده نظام غرب باشیم، نخواهیم توانست برای جوانان در طراحی شکل، فیزیک و محتوای لباس گام بر داریم.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0