شنبه 26 مرداد 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/12/04
نخستین جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوان برگزار می شود
دبیر نخستین جشنواره ملی طراحی لباس و طراحی پارچه کودک و نوجوان، جزئیات روند برپایی این رویداد را تشریح کرد.

مینو پدرام، درباره روند برپایی این رویداد گفت: خوشبختانه استقبال بسیار خوبی از این رویداد به عمل آمده است و کمیت و کیفیت آثار رسیده به دبیرخانه از حد انتظار بالاتر بوده است.

دبیر نخستین جشنواره ملی طراحی لباس و طراحی پارچه کودک و نوجوان با اشاره به انجام نخستین مرحله داوری آثار بیان کرد: طرح‌های اولیه به شکل تصویر در اختیار داوران قرار گفت و پس از بررسی اولیه، برخی از طرح‌ها برای ارائه اصل اثر انتخاب و برخی دیگر از طرح‌ها به شکل مشروط انتخاب شدند.

پدرام درباره نحوه پذیرش طرح‌های مشروط اظهار داشت: با توجه به اینکه نخستین دوره برگزاری این جشنواره را پیش رو داریم، از هیئت داروان خواستیم تا با راهنمایی طراح برخی از آثار، کمک به اصلاح نسخه اولیه آنها کرده و اینگونه به طراحان نیز برای حضور و نمایش قطعی آثارشان فرصت دوباره داده‌ایم.

او  زمان احتمالی برگزاری جشنواره را نیمه نخست آذرماه ۹۶ عنوان و تصریح کرد: برپایی کارگاه‌های آموزشی، برپایی نشست‌های تخصصی، برپایی غرفه نمایش برندهای مطرح این عرصه و مسابقه زنده طراحی لباس کودک و نوجوان از بخش‌های جنبی این رویداد است.

پدرام در خاتمه گفت: امید است خلاء موجود در حوزه طراحی پارچه و لباس کودکان و نوجوانان با برپایی این جشنواره جبران شود و با توجه به حساسیت و اهمیت این رسته پوشاک در بخش صنعت مد و لباس اسلامی و ایرانی، زمینه‌های ارتباط و تعامل بین طراحان و تولید کنندگان این عرصه نیز به خوبی فراهم شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0