شنبه 31 فروردین 1398
اخبار

0000/00/00
طراح لباس حاضر در دومين نمايشگاه لباس عاشورايی: نمايش آموزه‌های دينی در پوشاک كودكان يک ضرورت است
محمدهادی نيكبخت گفت: در پرتو طراحی لباس عاشورايی و ويژه مناسبت‌های مذهبی، نمايش آموزه‌های دينی در پوشاک كودكان يك ضرورت است.

محمدهادی نیکبخت، هنرمند عرصه طراحی و دوخت لباس با برند «ردا» در دو دوره برپایی نمایشگاه لباس عاشورایی حضور داشته است.


نیکبخت درباره این حضور بیان کرد: سه سال است که در حوزه طراحی پوشاک کودکان و با رویکرد اسلامی ایرانی و همچنین با محتوای قصص قرآنی و سبک زندگی آثاری را طراحی و وارد بازار کرده ایم.


او گفت: در پرتو طراحی لباس عاشورایی و ویژه مناسبت‌های مذهبی، نمایش آموزه‌های دینی در پوشاک کودکان یک ضرورت است.


مدیر برند پوشاک اسلامی ایرانی «ردا» در رسته کودکان با اشاره به لزوم ترویج بسیاری از نکات اخلاقی و تاریخی همچون کتابخوانی، دفاع مقدس و سبک زندگی در لباس این گروه سنی اظهار داشت: تاکنون نزدیک به 60 اثر با این مضامین به بنیاد ملی مد و لباس ارائه کرده ایم و نشان شیما را نیز اخذ کرده‌ایم که همگی مورد توجه کودکان و والدین آنها قرار گرفته است.


نیکبخت افزود: در این دوره از نمایشگاه 17 اثر داریم که 11 اثر با هنر تصویرسازی همراه شده و به نوعی روایت داستانی را دنبال می کند و تلاش کرده یم با توجه به گروه سنی مخاطب زیبایی عاشورا را جلوه گر کنیم.


او گفت: در دوه قبل هم اثر چفیه و پلاک کار ویژه ای بود که بسیار مورد استقبال قرار گرفت و در تیراژ بالا به چاپ رسید، به هر روی تمام اتفاقاتی که بتوان یک لباس مطلوب را طراحی و تولید کرد در کشور ما وجود دارد و باید خروجی این نمایشگاه را در فضاهای مختلف ببینیم.


گفتنی است، دومین نمایشگاه لباس عاشورایی از 25 شهریور تا اول مهرماه از ساعت 10 تا 17 در طبقه دوم تالار وحدت میزبان علاقه‌مندان است.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0