چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398
اخبار

1396/06/11
نظر دانش‌آموزان در انتخاب لباس مدارس لحاظ می‌شود
قرار است در دومین نمایشگاه لباس مدارس، طرح خامی از لباس‌های دخترانه و پسرانه به‌شکل کاغذی یا آنلاین در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد تا بتوانند با رنگ‌آمیزی آن‌ها، ایده‌های خود را ارائه کنند.

از جمله مباحث مطرح‌شده در دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری دومین نمایشگاه لباس مدارس، تأکید بر لزوم اهمیت به نظرات کودکان و نوجوانان محصل در زمینه انتخاب نوع پارچه و رنگی است که دوست دارند در لباس فرم تحصیل‌شان از آن استفاده کنند.

به پیشنهاد اعضای شورای سیاستگذاری مقرر شد، این امکان به کودکان و نوجوانان مراجعه‌کننده به نمایشگاه لباس مدارس داده شود تا مثلا نسبت به موضوع رنگ لباس و سِت کردن آن‌ها با هم، نظرات‌شان مطرح و احصا شود.

دومین جلسه از سلسله جلسات شورای سیاست‌گذاری دومین نمایشگاه لباس مدارس با حضور حمید قبادی - دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور -، شهلا خجسته - دبیر ستاد عفاف و حجاب وزارت آموزش و پرورش - و جمعی دیگر از نمایندگان کارگروه و آموزش و پرورش برگزار شد.

مشورت اعضای این شورا درباره تعیین زمان و مکان برپایی نمایشگاه، تأکید بر لزوم بهینه‌سازی مواد و پارچه مصرفی لباس مدارس و اضافه شدن بخش مسابقه طراحی و دوخت و مسابقه دانش‌آموزی و هنرآموزی نیز به‌شکل مجزا به فراخوان این دوره از نمایشگاه از مهم‌ترین موارد مطرح‌شده در این جلسه بود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0