چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398
اخبار

1396/05/28
پایان دومین رویداد کارآفرینی
دومین رویداد کارآفرینی

دومین رویداد کارآفرینی "مدوتک" که از 25 تا 27 مرداد توسط مؤسسه ایده پردازان خلاق آرتام "صاحب امتیاز خبرگزاری مدوپوشاک" و با هدف ارتقاء و رشد گروه‌های مستعد در حوزه مد و پوشاک اسلامی برگزار شد، روز گذشته و با معرفی سه ایده جدید در عرصه‌های مد و تکنولوژی به کار خود پایان داد.

این دومین رویدادی بود که با همکاری گروهی از متخصصان حوزه تکنولوژی، مد و لباس و حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور برگزار شد.

این رویداد در سه روز متوالی و به میزبانی هتل اسپیناس پالاس تهران، توانست سه ایده جدید را در عرصه مد و تکنولوژی وارد بازار ایران کند.

17گروه،17 ایده و بالغ بر 80 نفر شرکت کننده در خصوص ارائه ایده پیشرفت هرچه بیشتر در حوزه مد و فشن طی این سه روز گرد هم آمدند و همچنین حضور چهره های شاخص در دنیای مد و فشن در این برنامه و مشاوره و راهنمایی طراحان و فشن استایلر های مطرح ایران و تسهیلگرها و استارت آپ شکل دهنده‌های خارجی از نکات قابل توجه دومین استارت آپ ویکند مد و تک به شمار می‌رود.

این استارت آپ ویکند که برای بار دوم برگزار شد، توانست سه ایده قوی و خاص را وارد بازار ایران کند.

ایده های برتر این برنامه اپلیکیشن و سایت هایی بودند که به طور کاملا حساب شده در صنعت مد و تکنولوژی حرفی برای گفتن داشتند که بی شک با توجه به رواج نو استارت آپ در ایران حمایت از این گونه ایده ها هم می تواند در چرخه اقتصاد و کارآفرینی مناسب باشد و هم برای هرچه حرفه ای تر شدن دنیای مد و فشن که در ایران اغلب رویکرد سنتی و بدون خلاقیتی را طی می کند.

گروه های خیاط من میشی، گیتز و روچی که به ترتیب سومین، دومین و اولین برنده این برنامه انتخاب شدند ایده‌هایی خلاقانه در هر چه بهتر شدن فضای مد و پوشاک داشته اند که بسیار مورد استقبال دوران و اسپانسر ها قرار گرفتند.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0