شنبه 2 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1396/05/25
افزایش انگیزه فعالان و دانشجویان، نتیجه ثمربخشی فعالیت جشنواره مد و لباس فجر است
جلسه نقد و ارزیابی ششمین جشنواره مد و لباس فجر با حضور حمید قبادی، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و جمعی از کارشناسان، اساتید دانشگاه و صاحبان برند برگزار شد.

جلسه نقد و ارزیابی ششمین جشنواره مد و لباس فجر با حضور حمید قبادی، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و جمعی از کارشناسان، اساتید دانشگاه و صاحبان برند برگزار شد.

در این جلسه، کارشناسانی همچون انسیه زاهدی دبیر بخش علمی و دانشگاهی ششمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، پروانه قاسمیان مدرس دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگ و هنر، فریناز فربود عضو هیئت علمی رشته طراحی پارچه دانشکده هنر دانشگاه الزهرا (س)، حمیدرضا نیک‌طبع دبیر کمیسیون صنعت کارگروه، فاطمه بهرامی عضو هیئت علمی واحد هنر جهاد دانشگاهی، مهدی محمودی دبیر بخش فرهنگی هنری، انجمن‌ها و مؤسسات ششمین جشنواره، مجید افتخاری مدیرعامل برند "عصر جدید" و مدرس دانشگاه، مریم یاسینی طراح لباس، مهدی یکتا فعال حوزه مد و لباس، محمدنقی سلیمی داور جشنواره، مریم مونسی سرخه عضو هیئت علمی گروه طراحی پارچه دانشکده هنر دانشگاه الزهرا (س) و محمدرضا ملکشاهی، سیامک ناظمی و محبوبه توکلی از داوران دوره ششمین جشنواره مد و لباس فجر جشنواره حضور داشتند.

لزوم توجه به دسترسی مناسب برای فضاهای برگزاری جشنواره، توجه بیشتر به حوزه پارچه نسبت به دوره گذشته، تدوین شرح داوری و دستور العمل داوری جشنواره، کاربردی ساختن آثار جشنواره، استانداردسازی و بومی سازی جشنواره بین المللی فجر همسو با علم جهانی، افزایش زمینه تولیدات اسلامی با تکیه بر طرح‌های منتخب جشنواره و پیوند سایر حوزه‌های فرهنگی با مد و لباس از اهم مباحث مطرح در این جلسه بود.

حاضران در این جلسه اذعان داشتند که افزایش انگیزه فعالان و دانشجویان، نتیجه ثمربخشی فعالیت جشنواره فجر است و اظهار امیدواری کردند در جشنواره جدید از شرکت‌های دانش بنیان و مراکز استعدادیابی و و مراکز شکوفایی دعوت به همکاری شده و جشنواره فجر بر مبنای مدسازی استوار باشد.

همچنین کارشناسان حاضر در جلسه بر لزوم تخصصی شدن بخش‌ها تأکید کرده و چالش علمی و تخصصی در بخش‌های گوناگون را خواستار شدند.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0