شنبه 2 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1396/05/25
باید آثار برتر جشنواره نقش تن‌پوش را به تولید رسانیم
الهام زایجانی گفت که باید در جهت معرفی هر چه بهتر و بیشتر جشنواره نقش تن‌پوش و ظرفیت های ایجاد شده در آن آثار برتر را به تولید رسانیم.

نخستین نشست شورای سیاستگذاری ششمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش با حضور حمید قبادی، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، سعید پورعلی، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی، نمایندگانی از جهاد دانشگاهی دانشگاه هنر و اعضای هیئت داوران پنجمین دوره جشنواره برگزار شد.

الهام زایجانی، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی دانشگاه هنر در این جلسه به ارائه گزارش از برگزاری دوره پنجم این جشنواره پرداخت و گفت:از جمله دستاوردهایدوره پنجم این جشنواره می توان به معرفی هر چه بهتر جشنواره و پوشش رسانه‌ای مطلوب آن اشاره کرد.

زایجانی ادامه داد: دراین راستا شبکه دانشجویی در چند شهر بزرگ کشورتشکیل دادیم و در کنار برگزاری روند اجرایی جشنواره، ورک شاپ های آموزشی در تبریز و سنندج برگزار کردیم و با مشارکت شهرداری تهران در نگارخانه شهدخت آثار منتخب این جشنواره و دوره‌های گذشته را به نمایش گذاشتیم.

وی تصریح کرد: تجاری سازی جشنواره از جمله برنامه‌هایی بود که به آن اهتمام ویژه ای داشتیم و برندهای بسیاری نیز در جریان جشنواره کنارمان بودند و به این نتیجه رسیدیم که باید در جهت معرفی هر چه بهتر و بیشتر جشنواره و ظرفیت های ایجاد شده در آن آثار برتر را به تولید رسانیم.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0