شنبه 26 مرداد 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1396/05/08
مدگرایی به تقلیدی کورکورانه مبدل شده است
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: بسیاری از جوانان کشور بدون آگاهی و شناخت از عرصه ی مد و لباس مشغول به فعالیت یا مصرف در حوزه ی مد هستند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، زهرا ساعی با اشاره به گسترش رسانه و شبکه های پیام رسان مجازی، گفت: رواج و رونق شبکه های مجازی در بین مردم ایران باعث شده تا جوانان کشور در حوزه ی مد و لباس تبادلات و ارتباطاتی جدی داشته باشند.

 نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، افزود: نوگرایی و درخواست زیبایی یکی از مهمترین خصلت های جوانان امروزی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان این که متاسفانه امروزه مدگرایی به تقلیدی کورکورانه مبدل شده است، عنوان کرد: بسیاری از جوانان کشور بدون آگاهی و شناخت از عرصه ی مد و لباس مشغول به فعالیت در حوزه ی مد هستند، به طوری بخش عمده ای از آن ها درگیر مصرف گرایی هایی بیهوده شده اند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، همچنین در ادامه اضافه کرد: متاسفانه برخی از افراد به صورت آگاهانه از مدهایی استفاده می کنند که دارای وجهه ای هنجارشکن باشند.

در ادامه برنامه گفت و گوی اجتماعی از شبکه رادیویی گفت و گو رقیه شکری با بیان این که مدهای ارائه شده برای جوانان باید دارای جذابیت باشد، گفت: اصل الگوبرداری در حوزه ی مد علاوه بر این که کاری اشتباه و غلط نیست، بلکه می تواند در شرایط مختلف زمینه ی بروز خلاقیت در این حوزه را فراهم آورد.

وی همچنین در ادامه افزود: تقلید و الگوبرداری کورکورانه، دلیلی بر رواج و گسترش مدهای نامناسب و اشتباه است.

این کارشناس ارشد مطالعات زنان با اشاره به این که متاسفانه امروزه بسیاری از تقلیدها در حوزه ی مد کورکورانه صورت می گیرد، اظهار داشت: الگوهای ایرانی و اسلامی در جامعه ی ایران رشد چشمگیر و خوبی نداشته اند، به طوری که این موضوع باعث شده تا مدهای مختلف به داخل کشور نفوذ کنند.

به گزارش رادیو گفت و گو، وی همچنین در ادامه اضافه کرد: برای رواج و الگودهی مدهای ایرانی و اسلامی باید از ابزارهایی مانند فضای مجازی بیشترین بهره را ببریم، درحالی که این فضا همواره در اختیار دشمن بوده و از این طریق نفوذ کرده است.

گفتنی است برنامه "گفت وگوی اجتماعی" با موضوع بررسی فضای مجازی و مدلینگ، با حضور رقیه شکری (کارشناس ارشد مطالعات زنان و مدیر دبیرستان) و زهرا ساعی (سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی) از شبکه رادیویی گفت و گو روی آنتن رفت./


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0