پنج شنبه 5 اردیبهشت 1398
اخبار

1396/05/03
همکاری سازمان ملی استاندارد و بنیاد ملی مد و لباس
در این نشست مقرر شد، در نیمه دوم مردادماه جاری ، نشست هم اندیشی طراحان و تولیدکنندگان لباس با بخش های تخصصی سازمان ملی استاندارد ایران برگزار و زمینه تدوین استانداردهای سایز بندی و حلال فرآهم آید.

در دیدار دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات بین الملل سازمان ملی استاندارد ایران ،زمینه همکاری مشترک بین دو مجموعه در موضوعات استاندارد سایز بندی و استاندارد حلال بررسی شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین الملل سازمان ملی استاندارد؛ عصر روز دوشنبه، حمید قبادی دانا در نشستی با مدیرکل دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین الملل سازمان ملی استاندارد ایران درباره همکاری مشترک این دو مجموعه در زمینه استاندارد سایز بندی و لباس حلال به بحث و گفت و گو پرداختند.

قبادی دانا در این نشست یکی از چالش های اساسی در حوزه مد و لباس را بحث سایز بندی دانست و اظهار داشت: تدوین استانداردهای موردنیاز در حوزه سایز بندی امری ضروری است که برای انجام آن از سازمان ملی استاندارد ایران استمداد می طلبیم.

دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با اشاره به اهمیت لباس حلال و گردش مالی قابل توجه این صنعت خواستار همکاری سازمان ملی استاندارد ایران در زمینه تدوین استانداردهای حلال در موضوع لباس شد.

سید جمال هادیان، مدیرکل دفتر روبط عمومی و ارتباطات بین الملل با استقبال از پیشنهادهای مطرح شده در این نشست گفت : سازمان ملی استاندارد ایران برای همکاری با نهادهای فرهنگی هنری و تدوین استانداردهای مورد نیاز آمادگی دارد و بزودی شرایط همکاری علمی و فنی کارگروه ساماندهی مد و  لباس را با بخش های تخصصی سازمان برای تدوین استانداردهای مرتبط با سایز لباس با توجه به مقتضایات فرهنگی و بومی ایران و لباس حلال را فرآهم می کند.

در این نشست مقرر شد، در نیمه دوم مردادماه جاری ، نشست هم اندیشی طراحان و تولیدکنندگان لباس با بخش های تخصصی سازمان ملی استاندارد ایران برگزار و زمینه تدوین استانداردهای سایز بندی و حلال فرآهم آید.

در پایان این دیدار، حمید قبادی دانا، دبیرکارگروه مد و لباس کشور با پیوستن به کمپین «#کالای-استاندارد-ایرانی-میخرم » همه مردم ایران را به خرید و استفاده از کالای ایرانی به ویژه پوشاک با کیفیت ایرانی توصیه کرد.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0