پنج شنبه 5 اردیبهشت 1398
اخبار

1396/04/25
27تیر؛ پایان جشنواره مد و لباس استان سمنان
سومین جشنواره مد و لباس استان سمنان در 27 تیر ماه برگزیدگان خود را خواهد شناخت.

علی اصغر زیلایی؛ مدیر امور استان‌ها و معاون بخش عفاف و حجاب کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با اشاره به برگزاری سومین جشنواره مد و لباس استان سمنان، گفت: این جشنواره به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و همکاری کارگروه ساماندهی مد و لباس استان از 21 تیر آغاز به کار کرده است و تا 27 تیر به کار خود ادامه خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره با مدیریت محمدرضا سوقندی در حال برگزاری در سمنان است گفت: 60 اثر برگزیده این دوره از جشنواره در قالب نمایشگاهی در مجتمع فنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در معرض دید عموم علاقه‌مندان قرار گرفته است.

زیلایی تصریح کرد: محور اصلی موضوعات این دوره از جشنواره مد و لباس استان سمنان براساس بندهای مندرج در فراخوان، تأکید بر طراحی لباس اجتماع هم برای آقایان و هم برای بانوان به انضمام طراحی پارچه و محصولات مرتبط با عفاف و حجاب بوده است.

وی ادامه داد: در مراسم افتتاح نمایشگاه آثار برگزیده این دوره از جشنواره که تا این لحظه با استقبال خوبی از سوی مخاطبان سمنانی روبرو بوده است، معاونت سیاسی، معاونت اجتماعی استانداری سمنان، مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان را همراهی کردند ضمن آنکه در خلال برپایی این نمایشگاه و اساساً برگزاری جشنواره در این مقطع زمانی، برنامه‌ریزی برای برپایی 4 کارگاه آموزشی صورت گرفته است.

زیلایی در پاسخ به این پرسش که روند ارزیابی و داوری آثار برای اعلام اسامی برگزیدگان نهایی این جشنواره به چه صورت است گفت: معمولاً در برگزاری جشنواره‌های مد و لباس استانی به جهت پرهیز از به وجود آمدن حواشی و مسائلی که معمولاً در بحث داوری و ارزیابی آثار به وجود می‌آید، مسئولان استانی از ما درخواست می‌کنند که با اعزام کارشناسان داوری از تهران و یا سایر مراکز استانی از بروز هر نوع مشکلی ممانعت به عمل آید


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0