شنبه 2 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1396/04/25
«شناخت پوشاک ایرانی، زنان، زیبایی و کارکرد» منتشر شد
رییس پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات در نامه‌ای به دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس ضمن خبر انتشار کتاب «شناخت پوشاک ایرانی، زنان، زیبایی و کارکرد» از آمادگی این نهاد برای انتشار آثار فاخر در حوزه مد و لباس برای ارتقای فرهنگی این حوزه خبر داد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری فارس، بر اساس اعلام محمدرضا جوادی یگانه، تاکنون مجلدهای گزارش‌های متعددی از سال 93 با رویکرد پژوهش توسعه‌ای و کاربردی در زمینه مد و لباس توسط این پژوهشگاه منتشر شده که کتاب ذکر شده از مهم‌ترین نمونه تلاش‌ها در این بخش شمرده می‌شود. 

همچنین در این نامه خبر از انتشار قریب الوقوع کتاب «باز‌شناسی مولفه‌های فرهنگی هنری موثر در صنعت مد و لباس» آمده است رویکردی تخصصی به به صنعت لباس در جهان داشته که مبتنی بر ضرورت باز‌شناسی صحیح و اصولی مفهوم مد و لباس تا بتواند هوشمندانه بازار ایران را از حل شدن در بازار مصرفی دنیا بازدارد. 

یگانه در بخش دیگری از این نامه به انتشار دومجلد «کتاب ملی مد و لباس ایران» اشاره داشته که با حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس منتشر شده که انتشار ان را اقدامی تاثیرگذار از طریق توسعه صنعت مد و لباس به مثابه یکی از صنایع فرهنگی خلاق دانسته است. 

در ادامه این نامه از سوی پژوهشگاه اعلام آمادگی شده است تا همکاری مستمر خود را با کارگروه برای احیا، توسعه و ترویج صنعت مد و لباس منطبق بر ارزش‌های فرهنگی و دینی ایران اسلامی ادامه دهد. 


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0