شنبه 26 مرداد 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1396/03/07
اجرای طرح ملی
معاون بخش عفاف و حجاب بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن با اشاره به ارائه مانتوهای اجتماعی نوجوانان در این بخش گفت: طرح نذر حجاب در راستای تعویض چادرهای مشکی و نماز مستعمل با نو در این بخش اجرا می شود.

علی اصغر زیلایی، معاون بخش عفاف و حجاب بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در گفت و گو با خبرنگار قرآن و معارف خبرگزاری شبستان با اشاره به برنامه های این بخش گفت: بخش عفاف و حجاب در رواق غربی شبستان مصلی امام خمینی و در فضایی بالغ بر 3000 متر واقع شده است.

وی با بیان اینکه بخش عفاف و حجاب هفتمین سال حضور خود در نمایشگاه را پشت سر می گذارد، خاطرنشان کرد: این بخش از دو قسمت تبلیغی، ترویجی و محتوایی و بخش عرضه و فروش محصولات تشکیل شده است.

زیلایی با اشاره به اجرای دو طرح ملی در بخش محتوایی اظهار کرد: اجرای طرح فردوس با مشارکت بخش خصوصی و تشکیل خوشه های تولیدی توسط سه برند عفاف و حجاب با عناوین نگار، تیام و حجاب گستر صورت می گیرد.

معاون بخش عفاف و حجاب نمایشگاه بیست و پنجم قرآن با بیان اینکه این طرح در راستای تعویض چادر مشکی مستعمل با چادر نو اجرا می شود، تصریح کرد: افرادی که در این طرح وارد می شوند هم می توانند بعد از تحویل چادر مستعمل چادر دوخته آماده شده مدل دانشجویی را تحویل بگیرند و هم می توانند یک قواره چادر مشکی با قیمت 49 هزار تومان دریافت کنند.

وی با اشاره به طرح نذر حجاب در این بخش ادامه داد: این طرح در جهت تعویض چادر نماز اجرا می شود به این صورت که جهت ارتقای کیفیت چادرهای نماز مساجد و حسینیه ها، چادر های نماز به همراه یک مقنعه به مبلغ 12 هزار و 500 تومان تهیه شده و در صورت ارائه معرفی نامه از مساجد و حسینیه ها این چادر ها با چادرهای مستعمل تعویض می شود.

زیلایی با بیان اینکه سرای حجاب محلی برای نشست ها و تعامل و همفکری طراحان حوزه حجاب و عفاف در این بخش فعالیت می کند، افزود: برند "من حجاب را دوست دارم" در فضای مجازی نیز در این بخش مورد توجه می باشد به این گونه که از دختران نوجوان به همراه پدر و مادر با حجاب کامل تصاویری تهیه می شود و روی سایت های پربازدید بارگزاری می شود .

معاون بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن کریم با اشاره به راه اندازی کارگاه دوخت چادر رایگان در این بخش تاکید کرد: کسانی که به این بخش مراجعه می کنند بعد از تهیه پارچه می توانند در این کارگاه ها چادر دوخته تحویل بگیرند.

وی با اشاره به حضور 20 موسسه عفاف و حجاب در نمایشگاه قرآن خاطرنشان کرد: بنیاد ملی عفاف و حجاب، جبهه فرهنگی عفاف و حجاب و تشکل های مردمی حجاب و عفاف در این بخش حضور خواهند داشت.

زیلایی با بیان اینکه مهدکودک عفاف و حجاب با آموزش نقاشی با موضوع عفاف و حجاب و نمایش آثار کودکان در این بخش فعالیت خواهد کرد، اظهار کرد: راه اندازی کارگاه های داستان نویسی و تصویرگری با موضوع عفاف و حجاب و پخش فیلم ها و مستندهای عفاف و حجاب و همچنی برگزاری نشست های تخصصی و کارگاه های آموزشی با موضوع عفاف و حجاب از دیگر قسمت های این بخش می باشد.

معاون بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن کریم با اشاره به برنامه های بخش عرضه و فروش تصریح کرد: این بخش شامل تولید کنندگان چاردهای آماده، پارچه فروش های چادری و کسانی که در تولید و توزیع روسری و مقنعه و افرادی که در حزوه ملزومات عفاف و حجاب مانند ساق دست، یقه گیرها و گیره های روسری فعالیت می کنند، خواهد بود.

وی با اشاره به عرضه مانتوهای اجتماعی نوجوانان در این بخش ادامه داد: ارائه مانتوهای اجتماعی با پوشش اسلامی و پوشاک مردانه شامل کت و شلوار و عبا از دیگر برنامه های این بخش می باشد.

زیلایی با بیان اینکه بر اساس محدودیت های زمانی و مکانی بالغ بر 180 غرفه در بخش عرضه و فروش فعالیت می کنند، افزود: این در حالی است که در بخش محتوایی نمایش 20 اثر برگزیده و فاخر ششمین جشنواره مد و لباس فجر در فضای نمایشگاهی صورت خواهد گرفت.

 


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0