شنبه 2 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

0000/00/00
دو طرح ملی در نمایشگاه بین‌المللی قرآن رونمایی می‌شود
دو طرح ملی «ارتقای کیفیت چادر نماز مساجد، حسینیه‌ها و تکایا» و «تعویض چادر مشکی» در بیست وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، رونمایی و اجرایی می‌شوند.

به گزارش ایرنا از نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، کمیته عفاف و حجاب در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، شامل دو بخش اجرایی و محتوایی است. در بخش اجرایی که فعالان، تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان و موسسات فرهنگی عفاف و حجاب حضور دارند، جدیدترین محصولات و کالاهای اساسی موردنیاز این بخش در زیرمجموعه‌های پارچه چادری، چادر آماده، ملزومات عفاف و حجاب، مانتوی اجتماع نوجوان، پوشاک مردان و جشن تکلیف ارائه می‌شود.
کارگروه ساماندهی مد و لباس در کنار بخش اجرایی، بخش محتوایی را نیز با برنامه‌های مختلف دایر خواهد کرد.
در این بخش دو طرح ملی رونمایی و اجرایی می‌شوند. طرح نخست، ارتقای کیفیت چادر نماز مساجد، حسینیه‌ها و تکایا است. اشخاص به نمایندگی از مساجد یا به‌صورت فردی می‌توانند چادرهای مستعمل را به هر تعداد تحویل و یک چادر نماز و مقنعه با پارچه ایرانی به بهای ١٢ هزار و 500 تومان دریافت کنند. دریافت این چادرهای مستعمل هیچ کاربرد صنعتی نداشته و صرفا به‌صورت نمادین است.
دومین طرح نیز، تعویض چادر مشکی است که با توجه به محدودیت تولید چادر مشکی در ایران، این چادرها از مرغوب‌ترین چادرهای خارجی موجود در بازار کشور تامین خواهد شد. مراجعان در این طرح با تحویل یک چادر مشکی مستعمل، یک قواره پنج متری چادر مشکی با قیمت 50 هزار تومان دریافت خواهند کرد. در کارگاه دوخت چادر با ٢٠ چرخ خیاطی، به‌صورت رایگان پارچه‌های خریداری شده، برش و دوخته خواهند شد.
بیست وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن، اخلاق و زندگی» از ٧ تا ٢٦ خرداد ماه (همزمان با دوم تا بیست و یکم ماه مبارک رمضان) در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) میزبان علاقه‌مندان به قرآن است.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0