پنج شنبه 5 اردیبهشت 1398
اخبار

1395/12/22
رونمایی از آثار برگزیده ششمین جشنواره مد و لباس فجر
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور گفت: هر یک از رونمایی‌ها در اختتامه ششمین جشنواره بین‌المللی مد ولباس فجر، یک فعالیت مستقل در این عرصه است.

مراسم اختتامیه ششمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، در حالی شنبه 21 اسفند در تالار وحدت برگزار شد که بخش آغازین این مراسم به رونمایی از آثار برگزیده ششمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس اختصاص داشت.

حمید قبادی، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، در مراسم رونمایی از آثار برگزیده ششمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس به معرفی آثار این بخش پرداخت و گفت: هر یک از رونمایی‌ها در ششمین جشنواره مد ولباس فجر، یک فعالیت مستقل در این عرصه محسوب می‌شود.

او در ادامه به معرفی برگزیدگان این بخش پرداخت و افزود: ربات به شکل مانکن از دستاوردهای مرکز رشد دانشگاه شریف، پوستر جریان ساز کتاب سال حوزه مد ولباس، دفتر طراحی مد و لباس فشن دیزاینر به عنوان یک محصول ارزشمند و جریان ساز حوزه طراحی لباس در دانشگاه‌ها و فضاهای آموزشی، 10 عنوان پایان نامه با موضوع مد ولباس، بالاپوش مردانه با تکیه بر تاریخ و عقبه لباس ایرانی و کتاب جامع مد ولباس اسلامی و ایرانی از دستاوردهای جشنواره در بخش رونمایی‌ها است.

در ادامه از این مجموعه آثار برگزیده با حضور جمع پرشوری از فعالان حوزه مد ولباس رونمایی به عمل آمد.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0