شنبه 26 مرداد 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1395/12/09
مردم ما باید به مد ایرانی و اسلامی افتخار کنند
لاله افتخاری نماینده سابق مردم تهران در مجلس نهم در حاشیه بازدید از ششمین جشنواره مد و لباس فجر، به اهمیت توجه به مد و لباس ایرانی اشاره کرد و گفت: مردم ایران باید به مد ایرانی و اسلامی افتخار کنند.

لاله افتخاری نماینده سابق مردم تهران در مجلس نهم در حاشیه  بازدید از ششمین جشنواره مد و لباس فجر، به اهمیت توجه به مد و لباس ایرانی اشاره کرد و گفت: ایرانیان صاحب تمدن وهنر اصیل هستند. علمای ما مخالف استفاده از مد نبوده‌اند. بلکه استفاده کورکورانه از مد غربی را نکوهیده اند. پس این عرصه باید مورد توجه خاص قرار بگیرد.

او در ادامه به لزوم خودکفایی در عرصه پوشاک تاکید کرد و گفت: همان طور که در قانون  مطرح شده است باید از تولیدات ایرانی حمایت شود تا  ورود لباس ها و پارچه های خارجی به حد اقل برسد. فارغ التحصیلان زیادی در این رشته وجود دارن،د اما حمایت کافی از آنها صورت نمی گیرد.

این نماینده سابق مجلس جشنواره  امسال را متفاوت از سال‌های پیش دانست و اظهار داشت: تنوع جشنواره نسبت به گذشته بیشتر شده است و طرح ها و پارچه ها  ایرانی است. برگزاری بخش های رقابتی می تواند به بهبود فضای موجود برای بهره برداری از استعداد ها کمک کند.

او با اشاره به تنوع و گستردگی جشنواره تصریح کرد این جشنواره می تواند تعامل  و تبادل تجربیات را در زمینه مد و لباس بیشتر کند و زمینه ی همبستگی و تعامل را فراهم کند. توزیع کنندگان، مصرف کنندگان و طراحان باید با یکدیگر همکاری داشته باشند تا یک فرهنگ عمیق دینی که در آن طرح ها و رنگ ها و جلوه های مختلف وجود دارد شکل بگید.

او در پایان سخنانش اظهار امیدواری کرد که  نمایشگاه در سال های آتی بیشتر مورد استقبال و توجه مردم قرار بگیرد و با کاهش قیمت ها مردم از لباس های ایرانی استقبال بیشتری کنند.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0