شنبه 2 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1395/12/08
زهرا ساعی: تلاش‌های کارگروه در چند سال اخیر جریان مد و لباس را منسجم‌تر کرده است
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت مجلس آمادگی دارد مسیر طراحی و در ادامه تولید آثار ارزشمند ایرانی را تسهیل کند.

زهرا ساعی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از ششمین جشنواره مد و لباس فجر، گفت: تلاش‌های زیادی در چند سال اخیر از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس شده است و جریان مد و لباس به این واسطه توانسته منسجم‌تر از گذشته باشد.

او گفت: در مجلس شورای اسلامی آمادگی داریم تا بتوانیم مسیر طراحی و در ادامه تولید آثار ارزشمند ایرانی را تسهیل کنیم تا شرایط بهتری برای فعالان این دوره فراهم شود.

وی ادامه داد: نسل جواز زیبایی را دوست دارد و ما باید با ایجاد شرایط مناسب و ارائه آثار ارزشمند، جذاب و همچنین منطبق با فرهنگ اسلامی و ایرانی خودمان، این نیاز را برطرف سازیم.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ‌های مختلف دنیا امروز در حال تبادل و تعامل با یکدیگر هستند و با توجه به گستردگی فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی خودمان، می‌توانیم با ارتقای کیفیت آثار، جایگاه خودمان را در سطح جهانی نیز پیدا کنیم.

ساعی تصریح کرد: توجه به لباس اقوام و بهره مندی از محتوای غنی آن، استفاده از تکنیک‌های روز دنیا و در نهایت تلفیق این دو با هم می‌تواند، آثار ایرانی را برای نسل جوان جذاب‌تر کند.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0