شنبه 2 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1395/12/04
سومین جشنواره مد و لباس استان خراسان جنوبی برگزار می‌شود
سومین جشنواره مد و لباس اسلامی‌ ایرانی به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی و با همکاری و نظارت بنیاد ملی مد و لباس اسلامی ایرانی برگزار می‌شود.

به نقل از ستاد خبری ششمین جشنواره مد و لباس فجر، بر اساس فراخوان منتشرشده برای سومین جشنواره مد و لباس اسلامی‌ ایرانی مهلت ارسال آثار ٥ بهمن‌ماه سال جاری اعلام شده بود که با توجه به استقبال صورت گرفته از سوی متقاضیان شرکت در این جشنواره، مهلت ارسال تا ٢٣ بهمن‌ماه جاری تمدید شد.

بر اساس این گزارش، ٣٠٦ طرح از ٨٦  هنرمند از استان به دبیرخانه سومین جشنواره مد و لباس اسلامی ایرانی خراسان جنوبی ارسال شده که از این تعداد ٧٠ طرح برای داوری نهایی انتخاب شده‌اند که از این میان 5 اثر به نمایش درمی‌آیند.

همچنین ٢ کارگاه آموزشی با حضور مدرس تکتم همتی و محسن ناصری در زمینه خلاقیت، ایده تا اجرا و بر پابه نقوش زیراندازهای خراسان جنوبی و طرح و نقش در طراحی لباس بر پایه الگوی پوشش محلی شرق کشور با حضور بیش از ٦٦ هنرآموز ١٤ و ٢١ بهمن‌ماه سال جاری در زمینه مد و لباس اسلامی و ایرانی در بیرجند برگزار شده است.

نمایشگاهی از طرح‌های راه‌یافته به بخش پایانی جشنواره از ٢ لغایت ٥ اسفندماه جاری در محل نگارخانه شهر بیرجند برپا خواهد شد.

اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان این جشنواره ٤ اسفندماه سال جاری ساعت ١٨ در محل سالن بهزیستی بیرجند برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0