شنبه 2 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1395/11/30
یکی از مهیج ترین بخش های جشنواره مسابقه طراحی زنده لباس است
دبیر کارگروه مد و لباس گفت: یکی از مهیج ترین بخش های جشنواره مسابقه طراحی زنده لباس است که سعی داریم فاصله زیاد بین طراحان و تولید کنندگان را کم می کنیم.

نشست خبری ششمین جشنواره مد و لباس فجر، صبح امروز در تالار وحدت با حضور حمید قبادی دبیر کارگروه مد و لباس و اهالی رسانه برگزار ‌شد.

قبادی در این نشست گفت: عرض سلام و خیر مقدم خدمت اصحاب رسانه و همکاران خوبمان دارم که رکن رکین مد و لباس در کشور هستند و برای تمام زحمات طول سال آنها که در کنار کارگروه مد و لباس بودند نشکر می کنم که این عنصر مهم فرهنگی را بسط و گسترش می دهند.

وی افزود: خوشبختانه سی سال 95 اقدامات بسیار خوبی توسط رسانه ها و صدا و سیما و مجلات صورت گرفت که امسال بنا داریم به صورت تخصصی به عملکرد شما اهالی رسانه بپردازیم.

دبیر کارگروه مد و لباس تصریح کرد: امسال نتایج زحمات شما معرفی خواهد شد و اقدامات شما را به صورت مستمر رصد می کنیم
کم کم موضوع مد و لباس در بین اهالی فرهنگی در حال مطرح شدن است بعضی رسانه ها صفحات ویژه دارند و بعضی ها در کنار موضوعات دیگر به این قضیه می پردازند.

قبادی اظهار داشت: اخبار متعددی که منتشر شده یادداشت و گزارش ها تاثیر خود را در جامعه دارد اقدامات خوب شبکه های تلویزیونی در سال 95 در مورد محصول ایرانی و طراحی لباس را داشتیم که یادآوری برای جامعه است و جای تقدیر و تشکر دارد و امسال یکی از مهیج ترین بخش های ما اعلام رسانه های برتر است.

وی گفت: امسال فراخوان ششمین جشنواره مد و لباس فجر از آذر ماه برای اولین بار آماده شد که در نوع خود اتفاق جدیدی است و با بیش از 50 نفر از اساتید و صاحب نظران و انجمن های صنفی مکاتبه شد و نظر آنها ار خواستیم و نقطه نظراتشان مورد استفاده قرار گرفت.

قبادی بیان داشت: انجمن طراحان مد و لباس و پارچه ایران، اتحادیه پوشاک تهران و سایر استانها، اتحادیه کیف و کفش و محصولات چرمی و وزارت آموزش و پرورش و صنعن و معدن و تجارت و سازمان فنیحرفه ای به ما کمک کرده اند.

وی گفت: این جشنواره 8 بخش دارد که ماموریت اصلی ما بخش طراحی و مسابقه طراحی است که چند بخش را در بر می گیرد یکی از مهیج ترین بخش ها این بخش است ویژگی این بخش موضوع کاربردی شدن لباس در بخش مسابق است تلاش شد بخش کاربردی به همه گروه های لباس بانوان و آقایان و کودکان و نوجوانان اضافه شود.

دبیر کارگروه مد و لباس عنوان کرد: بخش بعدی، مسابقه طراحی پارچه است که از ماموریت های مستقیم ماست و قانون ساماندهی مد ولباس پیش بینی شده و در  بخش پارچه بیش از 310 اثر را شاهد بودیم . این نشان می دهد که موضوع پارچه بسیار مهم است پارچه ای که مبنا و طراحی اش ایرانی باشد.

وی گفت: بخش طراحی کیف و کفش را هم داریم که تعداد آثار قابل توجهی را شاهدیم و رشد در این مجموعه را می بینیم. بخش بعدی که دو سالی است شکل گرفته طراحی زیور آلات است. بسیاری از آثار و نمادها ممکن است با فرهنگ ما مطابقت نداشته باشد. امسال شاهد بیش از 1000 اثر بودیم یعنی 1000فکر و ایده که کم نظیر است.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0