شنبه 26 مرداد 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1395/11/24
مشارکت چشمگیر کارگروه‌های استانی در جشنواره مد و لباس فجر
مدیر امور استان‌های کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از ارائه الگوهایی مناسب با تلفیق لباس‌های بومی و مدرن از سوی هنرمندان استانی در ششمین جشنواره مد و لباس فجر خبر داد.

علی اصغر زیلایی، مدیر امور استان‌های کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور درباره روند برگزاری این جشنواره در ١٥ استان کشور به خبرنگار هنرآنلاین گفت: خوشبختانه در سال جاری شاهد آن بودیم که ٢٠ نمایشگاه و جشنواره مد و لباس در استان‌های مختلف کشور و ١٤ نمایشگاه در استان‌ها به شکل همزمان با جشنواره برگزار شده و خرسندیم که تا پایان سال، این رقم به ٥٢ نمایشگاه و جشنواره در سطح می‌رسد.

زیلایی تصریح کرد: تاکنون از میان ١٥ استان حاضر در ششمین جشنواره مد و لباس فجر، استان‌های کرمانشاه، قزوین و بوشهر به برگزاری جشنواره‌های استان اقدام کرده اند و طی روزهای آتی و در نیمه نخست و دوم ماه پایانی سال، دیگر استان‌ها نیز شاهد برپایی جشنواره‌های خود هستند.

 مدیر امور استان‌های کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور درباره سطح کیفی آثار جشنواره‌های استانی در سال جاری اظهار داشت: خوشبختانه امسال با فعالیت چشمگیر و مؤثری از سوی کارگروه‌های استانی حوزه مد و لباس روبرو بودیم و هر سال شاهد مشارکت بیشتر فعالان و طراحان نیز هستیم.

او افزود: فرصتی که جشنواره‌هایی همچون فجر در اختیار فعالان حوزه مد و لباس قرار می‌دهد این است که آثار بسیار متفاوتی مربوط به لباس اجتماع از سوی طراحان ارائه شده است که با تلفیقی از سنت و مدرنیته، ضمن حفظ الگوهای بومی و منطقه‌ای، به وجه کاربردی بودن لباس‌های برای طیف گسترده‌ای از مردم توجه کرده است.

مدیر امور استان‌های کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از ارائه الگوهایی مناسب با تلفیق لباس‌های بومی و مدرن از سوی هنرمندان استانی در ششمین جشنواره مد و لباس فجر خبر داد و گفت: لازم است طراحان داخلی به این سطح سطح از خودباوری برسند که می‌توانند تولیدکنندگان را مجاب کنند تا از آثار آنها با ظرفیت‌های بومی و منطقه‌ای استقبال کنند و بی‌شک حفظ سنت‌های مناطق گوناگون در بستر جشنواره‌ای فجر از اولویت‌ها است.

ششمین جشنواره مد و لباس فجر بهمن و اسفند ماه سال جاری همزمان در تهران در ١٥ استان کشور دیگر برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0