شنبه 26 مرداد 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1395/11/19
مرادخانی: باید به جایزه جشنواره‌های هنری فجر اعتبار جهانی ببخشیم / لزوم تحقق اقتصاد مقاومتی در مختصات جهانی
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعتقاد دارد اقتصاد مقاومتی یعنی تمام محصولات و دستاوردهای ایرانی در عرصه‌های گوناگون در محور مختصات جهانی جایگاه خود را به درستی پیدا کرده و ارزش‌گذاری شوند.

علی مرادخانی، معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، درباره جایگاه جشنواره مد و لباس فجر در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و ایجاد بسترهای مناسب برای برندسازی اسلامی و ایرانی به خبرنگار هنرآنلاین، گفت: خوشبختانه طی سال‌های اخیر شاهد آن بوده‌ایم که حوزه مد و لباس با تحولی چشمگیر و رو به رشد مواجه بوده است و توجه به این مهم از رویکرد نمایشگاهی و تولید و عرضه کالاهای طراحی و تولیدشده به سمت نگاه حمایتی از طراحان و فعالان هنرمند و خالق آثار درخور اسلامی و ایرانی معطوف شده است.

مرادخانی ادامه داد: همه فعالان باید به این مقوله، شکل و جایگاه اجتماعی درستی بخشند و ما هم تمام امکانات حاکمیتی را برای ایجاد بسترهای مناسب حرکتی فراهم می‌کنیم.

مرادخانی در ادامه به تأثیر فعالیت طراحان حوزه مد و لباس در نهادینه ساختن اقتصاد مقاومتی و تحولات مرتبط به امر اشتغال‌زایی اشاره و بیان کرد: در بحث اقتصاد مقاومتی نباید فضای کلیشه‌ای داشته باشیم و امروز شاهد آن هستیم که حرکت‌های هوشمندانه‌ای در این زمینه محقق شده است.

معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اقتصاد مقاومتی یعنی تمام محصولات و دستاوردهای ایرانی در عرصه‌های گوناگون در محور مختصات جهانی جایگاه خود را به درستی پیدا کرده و ارزش‌گذاری شوند.

معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به پژوهش‌های بسیار خوب چه در حوزه داخلی و چه در بخش مطالعات بین‌الملل مرتبط با عرصه مد و لباس بیان کرد: در راستای این نگاه پژوهشی و علمی، در سال جاری و بر اساس گزارش کارگروه محترم ساماندهی مد و لباس، بیش از 5 هزار و دویست اثر از حدود 800 شرکت‌کننده به دبیرخانه جشنواره مد و لباس فجر رسیده است و همین امر بر ایجاد جریان مستمر و قابل تأمل صحه می‌گذارد.

مرادخانی افزود: ما باید در جامعه جهانی جایگاه ویژه‌ای داشته باشیم و به ایجاد برند اسلامی در جهان فکر کنیم. برخی از فعالیت‌ها در ذات خود بین‌المللی هستند و مد و لباس هم مسئله‌ای فرامرزی محسوب می‌شود.

او تصریح کرد: باید به جایزه جشنواره‌های هنری فجر اعتبار جهانی بخشیده و تلاش کنیم که جشنواره بین‌المللی به معنای واقعی داشته باشیم و امیدواریم روزی در عرصه مد و لباس اسلامی همه طراحان بین‌المللی آرزوی دریافت داشتن جایزه جشنواره مد و لباس فجر را داشته باشند.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0