چهارشنبه 20 آذر 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

 

 

1395/11/18
حمایت وزارت ارشاد از فعالیت‌های پژوهشی در زمینه مد و لباس
معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد با حضور در دبیرخانه جشنواره مدولباس فجر از بخش‌های مختلف بازدید کرد و گفت:ما از فعالیت های پژوهشی در زمینه مد و لباس حمایت می کنیم.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس، علی مرادخانی، عصر دیروز ۱۷ بهمن ماه با حضور در این دبیرخانه ضمن کسب اطلاع از فعالیت‌های هر بخش، گزارش‌های دبیرهای بخش‌های متفاوت این جشنواره را شنید و با ایشان به گفتگو نشست.

بررسی کیفی فعالیت هیات‌های انتخاب، تعداد آثار و نیز کیفیت و سطح آثار، اطلاع از روند نشست‌های مبانی نظری و دینی، ارائه گزارش درباره آثار علمی راه یافته به جشنواره، اطلاع از روند نمایشگاه‌های استانی و نیز نحوه و همکاری و مشارکت طراحان لباس از دیگر بخش‌هایی بود که با حضور معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شد.

همچنین در این بازدید گزارشی از سوی دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس درباره پیشرفت و آماده‌سازی سالن‌های جشنواره و نیز مشارکت گسترده طراحان در این دوره به سمع و نظر مرادخانی رسید.

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با اظهار خرسندی از فعالیت‌های گسترده برای برگزرای باشکوه ششمین جشنواره مد و لباس فجر و قدردانی از تلاش برگزارکنندگان جشنواره در بخش‌های مختلف، بر دقت، کارشناسی دقیق وانتخاب صحیح اثار در این مرحله و زمینه‌سازی مناسب برای ورود اثار کاربردی به جامعه تاکید کرد.

وی همچنین اعلام کرد که این معاونت از فعالیت‌های پژوهشی و تولید محتوای هنری در این دوره از جشنواره حمایت‌های لازم را انجام می دهد.

ششمین دوره جشنواره مد و لباس فجر، اسفندماه سال جاری همزمان در تهران در ۱۵ استان کشور برگزار می شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0