شنبه 2 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1395/11/16
برگزاری دومین سلسله نشست‌های مبانی نظری و مفاهیم دینی حوزه مد و لباس اسلامی ـ ایرانی
دومین دوره سلسله نشست‌های مبانی نظری و مفاهیم دینی حوزه مد و لباس اسلامی ـ ایرانی در خانه کتاب ایران آغاز و امروز موضوع «معیارهای لباس ایرانی ـ اسلامی» مورد بررسی قرار می‌گیرد.

دومین دوره سلسله نشست‌های بررسی «مبانی نظری و مفاهیم دینی حوزه مد و لباس اسلامی ـ ایرانی» در حال برگزاری است. این سلسله نشست‌ها به همت کارگروه ساماندهی مد و لباس پیش از برگزاری ششمین جشنواره مد و لباس فجر در خانه کتاب تهران برگزار می‌شود و امروز شنبه ۱۶ بهمن ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۷ «معیارهای لباس ایرانی ـ اسلامی» توسط فرشته‌ روح‌افزا مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد.
همچنین فردا یک‌شنبه ۱۷ بهمن ماه نیز فاضل حسامی، «ماهیت مد و ارتباط آن با هنجارهای اجتماعی و دینی» را از ساعت ۱۴ تا ۱۷ تحلیل می‌کند. محمود حکمت‌نیا و مهرداد الیاسی نیز به «بررسی‌ قوانین ثبت آثار هنری و فرایند انجام آن (با تأکید بر صنایع پوشاک)» در روز سه‌شنبه ۱۹ بهمن ماه می‌پردازند و محمد جواد توکلی «جایگاه پوشاک در اقتصاد مقاومتی» را مورد تحلیل قرار خواهد داد که این نشست روز دوشنبه ۲۵ بهمن ماه در خانه کتاب برگزار می‌شود.
بر اساس گزارش ایکنا محمد جواد توکلی نیز در آخرین نشست از این سلسله نشست‌ها «اصول و مبانی طراحی مد ایرانی ـ اسلامی» را روز چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۷ تحلیل خواهد کرد.
به گزارش ایکنا، تمامی این نشست‌ها در خانه کتاب ایران واقع در خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان فلسطین و خیابان برادران مظفر، پلاک ۱۰۸۰ برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0