شنبه 26 مرداد 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1395/11/13
دو نقطه تهران میزبان جشنواره مد و لباس فجر/ دریافت ۵۰۰۰ اثر
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس ایرانی ـ اسلامی اعلام کرد: برای اولین بار جشنواره مد و لباس فجر در دو نقطه تهران برگزار می‌شود و تاکنون بیش از ۵۰۰۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

حمید قبادی، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و ششمین جشنواره مد و لباس فجر با اعلام این خبر که برای اولین‌بار جشنواره مد و لباس فجر در دو نقطه تهران یعنی برج آزادی و تالار وحدت برگزار خواهد شد، گفت: حتی احتمال می‌رود شاهد برگزاری جشنواره در سه نقطه تهران باشیم.

تنگاتنگ شدن رقابت‌های جشنواره مد و لباس فجر

وی با اشاره به اینکه مشارکت قابل توجه و ارزشمند طراحان و فعالان این حوزه طی ایام اعلام فراخوان بسیار مثال زدنی و حائز اهمیت است، تصریح کرد: پیش‌بینی ما با جمع‌آوری آثار رسیده به دبیرخانه‌های فرعی (که امسال برای اولین بار به اجرا درآمد) محقق شد و بالغ بر پنج هزار اثر در بخش‌های مختلف جشنواره دریافت کرده‌ایم. این میزان اثر کار ما در انتخاب آثار برتر را سخت و رقابت‌ها را تنگاتنگ کرده است.

قبادی از ارتقای کیفیت آثار رسیده به جشنواره نسبت به دوره‌های قبل سخن گفت و اظهار کرد: شاهد ارائه آثاری هستیم که در نوع خود کم ‌نظیر و مثال زدنی هستند و حجم قابل توجهی از آثار به بخش پوشاک اجتماع از مردانه، زنانه و بچگانه اختصاص دارد. این تغییر رویه به دلیل پیشنهادی است که یکی از انجمن‌ها و تشکل‌های حوزه مد و لباس ارائه کرد تا لباس کاربردی را مشخصاً به فراخوان اضافه کنیم و نتایج خوبی در پی داشت و شاهد هستیم که نیمی از آثار رسیده به بخش کاربردی اختصاص دارد به همین دلیل نیمی از ظرفیت نمایش آثار نیز به بخش آثار کاربردی اختصاص داده خواهد شد.

وی ششمین دوره جشنواره مد و لباس فجر را یکی از مهم‌ترین دوره‌های جشنواره در تعداد آثار رسیده و به ویژه در کیفیت آثار دانست.

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس ایرانی ـ اسلامی در ادامه افزود: بعد از نشست هم‌اندیشی که با فعالان حوزه مد و لباس داشتیم دو اتفاق مهم رخ داد. اول اینکه بررسی و ارزیابی مجدد در شاخص‌های داوری صورت گرفت و شاخص‌ها دوباره بازنگری و بخش‌هایی به صورت جزئی‌تر و دقیق‌تر نمره گذاری شد همچنین قبل از بارم‌گذاری هیئت انتخاب پیش‌بینی شد که در گام اول پذیرش آثار صورت ‌گیرد و زمانی که آثار به پذیرش رسید و آثار مورد پذیرش قرار گرفت به مرحله داوری ارسال شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0