شنبه 26 مرداد 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1395/11/12
تصویرگران تا بیستم بهمن فرصت ارسال آثار را دارند
سید علی کاشفی خوانساری، مشاور دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس از اهمیت بخش تصویرگری در ششمین جشنواره مد و لباس فجر سخن گفت و افزود: علاقه مندان تا بیستم بهمن ماه فرصت دارند، نسبت به ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره اقدام کنند.

به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس، کاشفی با بیان اینکه این هنر می‌تواند خدمات زیادی به بحث عفاف و حجاب و طراحی لباس داشته باشد، گفت: استفاده صحیح از مد و لباس، توجه به طرح‌های بومی و ترویج فرهنگی اسلامی  می‌تواند از نتایج توجه به این بخش باشد .

وی ادامه داد: از سومین دوره از جشنواره فجر این بخش به این رویداد هنری افزوده شد و با استقبال و همکاری خوبی که یا ناشران، تصویرگران و نشریات کودک و نوجوان برقرار شد، آثار بسیار ارزشمندی را به جشنواره ارسال کرده‌اند.

 کاشفی تصریح کرد: در ششمین دوره از این جشنواره به دلیل درخواست‌های زیادی که از سوی تصویرگران برای تمدید مهلت آثار شده بود، این زمان تا بیستم بهمن تمدید شد تا آثار خود را با موضوع کتاب کودک و نوجوان به جشنواره ارسال کنند.

وی در پایان گفت: آثار برگزیده در قالب یک نمایشگاه در نمایشگاه برای مخاطبان عرضه می‌شود و در مراسم اختتامیه بخش فرهنگی و هنری نیز از آثار برگزیده نهایی تجلیل می‌شوند.

ششمین جشنواره مد و لباس اسفند ماه سالجاری هم زمان در تهران در 15 استان کشور برگزار می‌شود.

 


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0