چهارشنبه 20 آذر 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

 

 

1398/07/25
برگزاری نخستین نشست هم اندیشی تولیدکنندگان پوشاک
برگزاری نخستین نشست هم اندیشی تولیدکنندگان پوشاک

نخستین نشست هم اندیشی طراحان تولیدکنندگان حوزه مد و لباس  با حضور سرپرست دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، نخستین نشست هم اندیشی با طراحان و تولیدکنندگان صنعت مد و لباس برگزار گردید.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین سیف جمالی سرپرست دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و اسماعیلی مسئول واحد تولید و توزیع و ​جمعی از طراحان ​و تولیدکنندگانی از جمله مدیر برندهای ​باتوکا، نورا کالکشن،چیله، زرین فرم ،کوارتس،حریران ،کوک ،ژاکوب ،عبایا مدا،بانوی مقدس و موسسه مهرازی حضور داشتند.

سرپرست کارگروه ضمن عرض خیرمقدم به حضار ابتدا در خصوص عدم اجرای قوانین موجود در آئین نامه از سوی وزارت صمت و سازمان صدا و سیما انتقاداتی داشت و در ادامه بر ارتباط فی مابین طراحان و تولیدکنندگان تاکیدکرد که: شرح وظایف و ماموریت های ویژزه ای برای این هم اندیشی اتخاذ گردیده که امیدواریم که به ارتباط لاینقطع تولیدکنندگان و طراحان بیانجامد.

در این جلسه حاضران مشکلات و موانع پیش رو را مطرح نمودند و در انتهای جلسه نیز مقرر گردید، آقای ​اسماعیلی  دبیر برگزاری این هم اندیشی ها به پیگیری این مشکلات پرداخته و گزارشاتی را برای جلسات اینده آماده نمایند.

 


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0