چهارشنبه 27 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/12/21
مدیر برند حجاب الزهراس: نقد مد و لباس یکی از دستاوردهای مهم هشتمین جشنواره مد و لباس فجر است
مهدی تقی زاده ضمن ابراز خرسندی از بخش نقد لباس در هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر، گفت: نقد حوزه مد و لباس برای اولین بار در جشنواره هشتم انجام شد که از مهمترین دستاوردهای این دوره به شمار می رود.

مهدی تقی زاده مدیر برند حجاب الزهراس شهر ری در گفتگو با روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور افزود: یکی از دستاوردهای مهم هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر حوزه نقد لباس بود که علاوه بر پی بردن طراحان به نقاط ضعف آثارشان موجبات رقابت سالم و خلق آثار فاخر را فراهم می کند.

این تولید کننده انواع چادر تصریح کرد: در در بخش داوری افراد متخصص انتخاب شده بودند که به حق آثار طراحان را داوری کردند رقابت بین طراحان مختلف به قدری نزدیک بود که داوران به سختی آثار را انتخاب می کردند اما روحیه بااخلاق طراحان نیز ستودنی بود که به دیگر طراحانی که آثارشان برگزیده شده بودند تبریک می گفتند این هم از بخش هایی بود که در خاطرم به یادگار ماند.

برگزیده بخش محصولات عفاف و حجاب با ارایه چادر رانندگی در هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر با اشاره به بخش نقد لباس، گفت: نقد حوزه مد و لباس برای اولین بار در جشنواره هشتم انجام شد که از مهمترین دستاوردهای این دوره به شمار می رود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0