چهارشنبه 27 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/12/11
سمانه سمتی: صنعت پوشاک با پیوند صنعت و دانشگاه رونق می گیرد
برگزیده بخش مانتوی اجتماع (نواردوزی) هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، گفت: بازار کسب و کار پوشاک داخلی با پیوند صنعت و دانشگاه رونق می گیرد.

سمانه سمتی برگزیده بخش مانتوی اجتماع (نواردوزی) هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر در گفتگو با کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، گفت: به عنوان طراح جوان اولین باری بود که در جشنواره بین المللی مد و لباس فجر شرکت کردم و علاوه بر مانتوی اجتماع در بخش کالکشن با محوریت مکران نیز کاندید بودم و بسیار خوشحال هستم با حضور در جشنواره مد و لباس فجر تجربیاتی خوبی کسب کردم .

وی افزود: مهمترین بخش جشنواره مد و لباس که میتوانم آن را به قلب تپنده جشنواره تشبیه کنم بخش داوری است چون خروجی آثار فاخر در جشنواره با انتخاب صحیح و دانش داوران رقم می خورد و اگر داوری به شکل مناسب انجام شود و افرادی به عنوان داور انتخاب شوند که دانشی در حوزه مد و لباس داشته باشند باعث رضایت خاطر طراحان و غنای جشنواره خواهد شد.

سمتی تصریح کرد: طراحان جوانی که به صورت گمنام از دانشگاه ها فارغ التحصیل می شوند و جایی برای بروز و ظهور دانش خود نمی یابند باید در جشنواره مد و لباس فجر شرکت کنند و استعدادهای خود را نشان دهند.

برگزیده بخش مانتوی اجتماع (نواردوزی) هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر ، خاطرنشان کرد: جشنواره مد و لباس فجر فستیوال فرهنگی در حوزه پوشش برای طراحان و هنرمندان کشور است تا با صاحبان برندهای معروف ایران و تولیدکنندگان بزرگ آشنا شوند و بازار کسب و کار صنعت پوشاک کشور را رونق دهند و کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور نیز متولی پیوند بین طراحان وتولید کنندگان کشور است، در واقع بازار کسب و کار صنعت پوشاک با پیوند صنعت و دانشگاه رونق می گیرد.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0