چهارشنبه 27 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/12/11
ستاره جاوید: جشنواره مد و لباس فجر نسبت به سالهای گذشته بالنده تر شده است
برگزیده بخش رسانه های برتر ( روزنامه ) هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر، با بیان اینکه جشنواره مد و لباس هر سال بالنده تر از دوره های گذشته برگزار می شود، گفت: هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر نسبت به سالهای گذشته بالنده تر شده است و نسبت به جشنواره های جهانی مد و لباس سعی می کند هر سال چیزی برای گفتن داشته باشد.

ستاره جاوید برگزیده بخش رسانه های برتر ( روزنامه ) هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر در گفتگو با روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، گفت: در اختتامیه هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر سوژه هایی در ذهنم جرقه زده شد که در حوزه مد و لباس به آن خواهم پرداخت از آنجا که رسانه های مختلف بخشی را به پوشش اخبار حوزه مد و لباس اختصاص داده اند، روزنامه شرق نیز سعی کرد در حوزه پوشش و صنعت مد و لباس صفحه ای را به خود اختصاص دهد و مردم را از اخبار و اتفاقات صنعت پوشاک کشور مطلع کند به همین منظور بنده به عنوان خبرنگار چند سالی بود که به دنبال تاسیس صفحه ای اختصاصی در حوزه مد و لباس در روزنامه شرق بودم.

خبرنگار حوزه مد و لباس روزنامه شرق تصریح کرد: با تلاش ها و پیگیری های جدی در نهایت سال ۱۳۹۶ صفحه ای به حوزه مد و‌ لباس در روزنامه شرق اختصاص یافت ۹ سال طول کشید تا این اتفاق در روزنامه شرق رقم بخورد.

مدیر و موسس بخش مد و لباس روزنامه شرق اظهارداشت: هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر نسبت به سالهای گذشته بالنده تر شده است و نسبت به جشنواره های جهانی مد و لباس سعی می کند هر سال چیزی برای گفتن داشته باشد.

جاوید بیان کرد: اعتقاد دارم که مد و لباس مانند سایر سرویس های خبری نیازمند سرویس مستقل است و نباید زیر مجموعه سرویس اجتماعی و یا فرهنگی قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: طبق آمارهای موجود صنعت پوشاک کشور سالانه گردش مالی بالغ بر ۱۲ میلیارد دلار دارد و هر ایرانی سالانه یک میلیون و۵۰۰ هزار تومان لباس خریداری می کند، به این دلیل باید حوزه مد و لباس در رسانه های مکتوب و الکترونیک سرویسی مستقل داشته باشد تا همه ابعاد و زوایای آن به خوبی منعکس شود.

برگزیده بخش رسانه های برتر ( روزنامه ) هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر افزود: سال ۱۳۹۷ اولین صفحه مد و لباس در روزنامه شرق درباره قاچاق پوشاک به چاپ رسید و تا به امروز  روزهای سه شنبه صفحه ۹ روزنامه شرق مربوط به اخبار مد و لباس بوده و به چاپ رسیده است.

وی درباره اهمیت هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر گفت: جشنواره مد و لباس فجر در مسیر بالندگی و رشد پیش می رود و با تداوم آن در سالهای آینده شاهد شکوفایی فرهنگ ایرانیان در قالب مد و لباس ایرانی و اسلامی در کشورهای مختلف جهان خواهیم بود‌.برگزاری هرسال مد و لباس فجر مانند سایر حوزه ها از جمله فیلم فجر، موسیقی فجر، تئاتر فجر در راستای اهداف انقلاب اسلامی کاری شایسته تقدیر است که این افتخار نصیب کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور شده است.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0