جمعه 24 آبان 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

 

 

1397/12/04
نفیس‌ترین انگشتر معنوی-هنری جهان در هشتمین جشنواره مد و لباس فجر رونمایی شد
نفیس‌ترین انگشت هنری-معنوی جهان، انگشتر «ضامن آهو» به طراحی و قلم‌زنی سه‌بعدی علی جنگی،‌ هنرمند سرشناس مشهدی همزمان با آغاز هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان به نمایش درمی‌آید و در دید معرض عموم قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، نفیس‌ترین انگشت هنری-معنوی جهان، انگشتر «ضامن آهو» به طراحی و قلم‌زنی سه‌بعدی علی جنگی،‌ هنرمند سرشناس مشهدی همزمان با آغاز هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان به نمایش درمدر دید معرض عموم قرار گرفت.

انگشتر «ضامن آهو» مدتی پیش بعنوان نفیس‌ترین اثر هنری-معنوی ثبت ملی شد.طراح این انگشتر برای طراحی این اثر هنری از تابلوی «ضامن آهو» محمود فرشچیان الهام گرفته است.

علاقه‌مندان و هنردوستان هرروزه از ٢٧ بهمن تا ٢ اسفندماه می‌توانند ضمن بازدید از هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر از نفیس‌ترین انگشت معنوی-هنری جهان نیز بازدید کنند.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی مثالش ٢٦بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0