چهارشنبه 27 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/12/04
علی سلیمانی:جشنواره مد و لباس نقشه راهی برای طراحان و هنرمندان کشور است
بازیگر، فیلمساز و کارگردان تلویزیونی با بیان اینکه جشنواره مد و لباس نقشه راهی برای طراحان و هنرمندان کشور می تواند باشد، گفت: از آنجا جشنواره مد و لباس محلی برای تبادل فکر و اندیشه طراحان کشورمان است می تواند نقشه راهی باشد برای هنرمندان و طراحان کشورمان تا در عرصه های داخلی و بین المللی لباس اصیل ایرانی بدرخشد.

علی سلیمانی بازیگر،  فیلمساز و کارگردان در گفتگو با روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور، ضمن بازدید از بخش های مختلف هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس کشور، گفت: چندین بار است که در جشنواره مد و لباس به همراه همسرم شرکت می کنم.همسرم طراح لباس و گریم است و هر دو در حوزه طراحی لباس برای تئاتر، سینما، عکس و پوستر است. هر یک از این حوزه ها تخصص مخصوص به خود را می طلبد که بخش روانشناسی و جامعه شناسی را نیز در این زمینه شامل می شود. یعنی برای طراحی لباس برای هر کدام از این بخش ها افراد متخصصی می خواهد که تجربه لازم در زمینه طراحی لباس برای بازیگران تئاتر را داشته باشند. سه سالی که کارگاه های آموزشی برگزار می کنیم و به دانشجویان و هنرمندان عرصه طراحی لباس به صورت تخصصی آموزش می دهیم.

وی اظهار داشت: بحث لباس و پوشش برای هر شخصیتی مهم است در قشر بازیگران نیز مهم است چون تبلور لباس در انسانهایی که دیده می شوند بیشتر خود را نمایان می کند . وقتی بازیگری لباسی را می پوشد هر دو هم لباس و هم بازیگر دیده می شوند و مورد توجه مردم قرار می گیرند .

وی تصریح کرد: هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر محلی برای عرضه پوشش های مختلف با فرهنگ های متفاوت است و طراحان در اینجا گرد هم آمده اند تا متناسب با شرایط آب و هوایی و رسم و رسوم شهرهای مختلف ایران، لباس های ملی برای همه مردم ایران طراحی و عرضه کنند.

 

سلیمانی خاطرنشان کرد: هیچ طراحی خارج از مرزهای ایران برای ایرانیان چیزی طراحی نمی کند این خود ما هستیم که وظیفه داریم برای مردم کشورمان لباس طراحی کنیم، لباسی ملی و با هویت که برگرفته از فرهنگ و عرف و تمدن و تفکر اسلامی باشد.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی‌مثالش ٢٦ بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠ صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.

 


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0