چهارشنبه 27 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/12/04
سیروس غفوریان فر: لزوم به کارگیری سیستم‌های بازاریابی و تبلیغات پویا در حوزه مد و لباس
مدیر عامل موسسه عصر گفتگو قلم ضمن بازدید از هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر گفت: صادرات ایران در همه زمینه‌ها به خصوص در زمینه صادرات مد و پوشش نیازمند بازارافزایی اصولی و حرفه‌ای است که تبلیغات، جزیی از آن به شمار می‌رود. بنابراین به کارگیری سیستم‌های بازاریابی و تبلیغات پویا در حوزه مد و لباس ضروری است.

سیروس غفوریان‌فر، مدیرعامل موسسه عصر گفتگو قلم در گفتگو با روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور درباره برگزاری هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر گفت: در این سال‌هایی که در حال کار و فعالیت در جشنواره هستیم، جشنواره روز به روز درحال پیشرفت و ترقی است و هرسال با محتواتر، تخصصی‌تر و با موفقیت پیش می‌رود.

او معتقد است: امروزه هیچ کشوری از این حقیقت غافل نیست که بدون توسعه بازاریابی امکان پیشرفت تجارت وجود ندارد زیرا برای عرضه کالا باید بازار مناسب وجود داشته باشد. تبلیغ، بخشی از بازاریابی موفقیت‌آمیز به حساب می‌آید به همین دلیل است که شرکت‌های موفق به ویژه در امر صادرات، به موازات ارتقای کیفی محصولات خود، به دنبال طراحی و به کارگیری سیستم‌های بازاریابی و تبلیغات پویا و موثر هستند.

وی افزود: امسال نیز همانطور که انتظار می‌رفت جشنواره از لحاظ بار محتوایی، علمی و از لحاظ بیرونی، جذابیت‌ها و شعارهایی که برایش انتخاب شده‌است، در جایگاه درست و مهمی ایستاده ‌است تلاش شبانه روزی مجموعه و زحمت کشان کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور برای برگزاری چنین جشنواره با شکوهی قابل تجلیل است.

غفوریان‌فر درخصوص ارائه نظر و پیشنهاد برای بهبود عملکرد جشنواره در دوره‌های بعدی خاطرنشان کرد: اولین نکته مثبت این جشنواره برگزاری همزمان بخش بین‌المللی آن در چابهار است که ایده بسیار خوب و جالبی بوده‌است. اگر برای سال بعد بتوانیم مراکز برگزاری و شهرهای بیشتری را در جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر درگیر کنیم، بسیار بهتر است که قطعا هرکدام صاحب روش و سلایق خاصی هستند که به نوبه خود بسیار تاثیرگذارند.

وی همچنین ادامه داد: ما سال گذشته در بحث بین‌الملل به بحث برون‌مرزی توجه بسیاری کردیم باید در سالهای آینده بتوانیم از تکنیک‌های خارجی برای طراحی و دوخت بهره ببریم تا نتیجه بهتری بگیریم.

مدیرعامل موسسه عصر گفتگو قلم تاکید کرد: بدون تردید بحث تبلیغات و اطلاع‌رسانی یک اصل و زیرساخت است که مقوله بسیار مهمی است ولی آنطور که باید و شاید بر این موضوع کار نشده‌است. البته محدودیت‌هایی نیز در این بحث وجود دارد که با توجه به فرهنگ کشور ما باید با اصول خاص و حرفه‌ای دیده شود ولی آنچه مسلم است، این است که اطلاع‌رسانی خوب و دقیقی در حوزه تبلیغ فرهنگ‌ها صورت نگرفته‌است.

وی در ادامه گفت: صادرات ایران در همه زمینه‌ها، نیازمند بازارافزایی اصولی و حرفه‌ای است که تبلیغات، جزیی از آن به شمار می‌رود. مجموعه‌ای از عوامل سبب شده‌اند که صادرات و صادرکننده ایرانی، در بازارهای جهانی به طرزی درست و شایسته معرفی نشوند، همه باید دست دردست هم برای شکوفایی و بالندگی فرهنگ و پوشش ایرانی در جهان تلاش کنیم.

وی در پایان یادآور شد: امروزه تولید و ارائه کالا به تنهایی کافی نیست زیرا فعالیت‌های در حال توسعه تغییر کرده است و در یک محیط رقابتی باید مشتریان را جذب کرد. همپای پیشرفت و گسترش تجارت جهانی و با توجه به رقابت فشرده در این عرصه، ورود به بازارها روز به روز دشوارتر می‌شود.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی‌مثالش ٢٦ بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠ صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0