چهارشنبه 27 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/12/04
سید محمد مجتبی حسینی : مناطق مختلف ایران، منبع الهامی برای طراحی در حوزه مد و لباس است
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هر چه شناخت ما نسبت به کشورمان دقیق‌تر باشد، منابع الهام بیشتر و بهتری برای آفرینش های هنری خواهیم داشت. امیدوارم این طرح و نقش مکران همچنان در کانون توجه قرار داشته باشد.

سید محمد مجتبی حسینی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور درباره برگزاری هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، گفت: آنچه که در هشتمین جشنواره مد و لباس قابل رویت بود؛ پیشرفت مشخص و چشمگیر این جشنواره نسبت به ادوار گذشته بود. کیفیت و کمیت آثار مشخص نسبت به سال‌های گذشته رشد خوبی داشته است و این نظر تمام کسانی که است که از نمایشگاه بازدید داشتند.

وی همچنین درخصوص حمایت و کمک‌های این نهاد برای رفع دغدغه‌ها و چالش‌های طراحان خاطرنشان کرد: مسئولیت ما در حوزه طراحی و رشد است که باید داشته باشیم. فکر می‌کنم نقاط و نکات هنری که می تواند در طرح‌ها بیش از پیش مطرح شود می تواند به رشد کیفیت طراحی هنرمندان منجر شود.

حسینی افزود: یکی از نکات مهم هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر موضوع محور بودن جشنواره و توجه به طرح و نقش مکران است.  موضوع محور بودن جشنواره موجب شده که طراحان یک توجه ویژه به موضوع داشته باشند و این کانون و محوری تعبیه شده است که موجب می‌شود انرژی ها در یک مسیر قرار بگیرد و آثار خارق العاده و فوق العاده خوبی در زمینه ند و لباس طراحی شود.

معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان و باتوجه به انتخاب منطقه ساحلی مکران بیان کرد: جلسات و کارگاه‌های آموزشی برگزار شده است و تمام این‌ها موجب می‌شود که ما شناخت بیشتر و بهتری از سرزمین‌مان پیدا کنیم و هر چه شناخت ما نسبت به کشورمان دقیق‌تر و با کیفیت تر باشد، منابع الهام بیشتر و بهتری برای آفرینش های هنری خواهیم داشت. امیدوارم این طرح و نقش مکران همچنان در کانون توجه قرار داشته باشد. المان ها در آثار سیستان و بلوچستان آنقدر سرشار است که می تواند ده‌ها سال مورد توجه جمع کثیری از طراحان قرار بگیرد البته امیدوارم نقاط دیگر ایران نیز در کانون توجه قرار گرفته و منبع الهام بیشتری داشته باشیم.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی‌مثالش 26 بهمن تا 2 اسفند 97 از ساعت 10 صبح تا 8 شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0