چهارشنبه 27 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/12/02
عضو انجمن دانشگاه تهران-جنوب هنر و معماری : پل ارتباطی دانشگاه و صنعت با دادن ماموریت به دانشجویان عمیق تر می شود
قیاسی با بیان اینکه دانشگاه‌‌ها پل ارتباطی میان صنعت مد با تولیدکنندگان است، گفت: دانشگاه‌ها پل ارتباطی میان مد و لباس و تولیدکنندگان در چندسال اخیر هستند. با همکاری و حمایت دانشگاه‌ها شرایط کاری طراحان و فعالان علاقه‌مند حوزه هنر بسیار هدفمند و نتیجه‎بخش خواهد بود بنابراین پل ارتباطی دانشگاه و صنعت با دادن ماموریت به دانشجویان عمیق تر می شود.

سارا قیاسی، عضو انجمن دانشگاه تهران-جنوب هنر و معماری در گفتگو با روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور درباره برگزاری هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر گفت: آثار جشنواره امسال از لحاظ کمی و کیفی در سطح بالا و قابل قبولی قرار دارد. یکی از نکات مثبت جشنواره، قراردادن لباس‌ها در ویترین‌های شیشه‌ای و جدا از یکدیگر است که بسیار جلب توجه می‌کند و جلوه خاصی به لباس‌های ملی و ایرانی می‌دهد.

نکته دیگر، حضور طراحان آثار در جشنواره است که به‌خوبی پاسخگو سوالات دیگر طراحان و بازدیدکنندگان هستند.

وی همچنین درخصوص تاثیر برگزاری جشنواره مد و لباس بر توسعه و پیشرفت صنعت مد در کشور خاطرنشان کرد: ما بعنوان یک دانشجو در طول ترم تمام انگیزه و هیجان کارمان این است که برای جشنواره آماده شویم و آثار خود را برای جشنواره عرضه کنیم. از طرفی دیگر، ما دانشجویان هنر در طول سال شاید ممکن نباشد که بتوانیم تمامی طراحان برتر و موفق را ببینیم و با آثارشان آشنا شویم ولی در جشنواره این امکان فراهم بوده و امکان انتقال تجربیات میسر است.

قیاسی درباره عملکرد دانشگاه‌ها و تاثیر بر پیشرفت مد و لباس در کشور تصریح کرد: دانشگاه‌ها پل ارتباطی میان مد و لباس و تولیدکنندگان در چندسال اخیر هستند. با همکاری و حمایت دانشگاه‌ها شرایط کاری طراحان و فعالان علاقه‌مند حوزه هنر بسیار هدفمند و نتیجه‎‌بخش خواهد بود.

وی درخصوص پیشنهاد خود برای بهبود عملکرد نهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر بیان کرد: یکی از پیشنهادها این است موضوع جشنواره مد و لباس را یک ماه مانده به جشنواره اعلام نکنند. حداقل در حوزه کاری کار دانشجویان اگر از ابتدای ترم اعلام شود کار عملی طراحی دانشجویان هدفمند خواهد بود و برای شرکت آثار در جشنواره قطعا آثاری با کیفیت‌تر و جذاب‌تر ارائه خواهد شد.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی‌مثالش ٢٦ بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠ صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0