چهارشنبه 27 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/12/02
صدف رضایی قند فروش :طراحان نیازمند حمایت همه جانبه مسئولان هستند
برگزیده هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، گفت: نیاز اصلی طراحان حمایت است اگر صنعت مد و پوشاک حمایت شود رشد و پیشرفت حاصل می گردد.

صدف رضایی قند فروش، طراح لباس و برگزیده هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر در گفتگو با روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور درباره برگزاری هشتمین جشنواره مد و لباس فجر گفت: هرسال جشنواره با استقبال و اقبال خوبی از سوی طراحان و مردم برگزار می‌شود و ما شاهد پیشرفت روزافزون جشنواره در سال‌های آتی خواهیم بود.

رضایی افزود: در افتتاحیه هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر تولیدکنندگان بسیار بزرگی در صنعت مد، پوشاک و موسسات آموزشی حضور دارند و این باعث خرسندی است که در کنار طراحان موفق جشنواره حضور داریم و امیدوارم بتوانیم کارهایی را در آینده نزدیک با طراحان برتر و تولیدکنندگان موفق در قالب تک‌کار، کالکشن داشته باشیم و به تولید انبوه برسانیم.

وی همچنین درباره نیاز اصلی طراحان امروزه کشور بیان کرد: نیاز اصلی ما این است که از طراحان حمایت شود و اطلاع‌رسانی بیشتری درباره کار طراحان و برگزاری جشنواره‌های مد و لباس صورت بگیرد. جشنواره مد و لباس فجر به دلیل اینکه بخش بین‌المللی آن در چابهار برگزار می‌شود باید با سایر جشنواره‌ها متفاوت‌تر باشد و در این مسیر خبرگزاری‌ها و سازمان‌های تبلیغاتی نقش بسیار موثری دارند.

این طراح مد و لباس درباره استقبال مردم از جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر خاطرنشان کرد: مردم نباید تنها در نمایشگاه‌هایی که بخش فروش دارند شرکت کنند بلکه باید از جشنواره‌ها دیدن کنند و از هنر ایرانی و ملی استقبال کنند چراکه؛ خانه‌های مد نمی‌توانند به تولید انبوه فکر کنند بلکه سفارش می‌گیرند و در قالب تک اثر یا مجموعه‌ای به فروش می‌رسانند.

رضایی ادامه داد: طراحان مد و لباس باید سعی کنند که در این جشنواره‌ها شرکت کنند چراکه جز کسب تجربه، موفقیت و یادگیری چیزی ندارد.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی‌مثالش ٢٦ بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠ صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0