چهارشنبه 27 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/12/01
تاکید احمد داورزنی: صنعت سینما به رونق بازار مد و لباس ایرانی کمک کند
عضو کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور گفت: برای رونق بازار پوشاک ایرانی نیاز به تبلیغات گسترده داریم و صنعت سینما و بازیگران و هنرمندان باید به صنعت مد و لباس کشور کمک کند‌.

احمد داورزنی از پیشکسوتان عرصه پوشاک و عضو کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور در گفتگو با روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور گفت: کارشناس اتحادیه پوشاک محقق و پژوهشگر حوزه مد و لباس با توجه به سابقه ۵۰ ساله ای که در حوزه پوشاک دارم و از زمان قبل از پیروزی انقلاب در این عرصه فعالیت داشتم همیشه سعی کردم در عرصه طراحی مد و لباس خلاقیت و نوآوری داشته باشم و همه سلیقه ها و ذائقه های مردم را در نظر بگیرم. یکی از علت های موفقیت در کارم را خلاقیت و نوآوری میدانم و این وظیفه سنگین و سخت طراحان امروز است که به همه نیازهای جامعه در حوزه مد و لباس پاسخ دهند.

وی هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر را بی نظیر و موفق تر از هفت دوره برگزاری آن دانست و عنوان کرد: از اولین دوره برگزاری جشنواره مد و لباس فجر تا هشتمین دوره آن شرکت کرده ام و باید بگویم این جشنواره به دلیل تنوع آثار و تعداد آثار رسیده که اعلام شد ۸ هزار اثر به دبیرخانه این دوره جشنواره رسیده است دوره هشتم بی نظیر تر و باشکوه تر از جشنواره های دوره های قبل است.

با استفاده از ابزار قوی تبلیغات است که می توان مد و لباس ایرانی و حمایت از کالای ایرانی را در جامعه در ذهن مردم جا انداخت زیرا هنوز باور مردم بر این است که کالای ایرانی با کیفتی در کشور تولید نمی شود و این تغییر باور در ذهن مردم رسالت رسانه و صنعت سینمای کشور است که ایجاد می کند.

به عنوان مثال در کشور ترکیه که الان در صنعت پوشاک و صادرات جهانی شده است صنعت سینما به تبلیغ مد و لباس این کشور کمک کرده است و ما هم باید از این ظرفیت بالایی که داریم استفاده کنیم.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی‌مثالش ٢٦ بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠ صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0