جمعه 24 آبان 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

 

 

1397/12/01
اصغر زیلایی: ستاد اجرایی برای برگزاری جشنواره ای در شان ملت ایران همه تلاش خود را به کار بست
مدیر بخش اجرایی هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر با بیان اینکه جشنواره امسال در نوع خود کم نظیر بوده است، گفت: ستاد اجرایی در برگزاری جشنواره همه توان و تلاش خود را به کار بست تا جشنواره ای در شان ملت و جمهوری اسلامی ایران برگزار کند.

اصغر زیلایی مدیر اجرایی هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر در گفتگو با روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور ، گفت: ستاد اجرایی در برگزاری جشنواره همه توان و  تلاش خود را به کار بست تا جشنواره ای در شان ملت و جمهوری اسلامی ایران برگزار کند. بنده نه به عنوان یک مسئول بلکه به عنوان یک شهروند وقتی آثار هشت هزار طراح جوان و خلاق کشور که شبانه روز تلاش کرده اند تا آثاری چنین فاخر به جشنواره ارسال کنند را مشاهده کردم خوشحال شدم که چنین ظرفیت و پتانسیل بالای نیروی انسانی در کشور وجود دارد که در حال تکاپو و تلاش هستند تا آثار فاخر مد ولباس ایرانی و اسلامی در خورتوجه و شان جمهوری اسلامی ایران را عرضه کنند.

وی اظهار داشت: مجموعه ای از عوامل مافیایی اقدامات خود را تشدید می کنند تا بتوانند  طراح، پارچه و نقش ها و نمادهای اصیل و باهویت ایرانی را زمین بزنند به مصداق عدو شود سبب خیر با حضور چشمگیر فعالان و طراحان و هنرمندان عرصه مد و لباس ایرانی و اسلامی درهشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر این نقشه های آنها نیز مانند سایر نقشه های شیطانی نقش برآب شد.

زیلایی تصریح کرد: ما در کشور همه چیز داریم و برای شکوفایی فرهنگ و تمدن اصیل لباس های ایرانی اسلامی تنها باید کمر همت ببندیم و تلاش کنیم.

مدیر بخش اجرایی هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر در پایان یادآور شد: امسال شاهد افزایش سطح  کمی و کیفی آثار بودیم ، آثار بسیار فاخر و با کیفیت با دوخت مناسب و طراحی عالی و مرغوبترین  پارچه های در این دوره از جشنواره توسط طراحان ارایه شده است و بازدید کنندگان تلالو رنگ های مختلف طرح ها را  درفضای بوستان گفتگو مشاهده می کنند و تمام این اتفاقات  مجموعه را به یکی از کم نظیر ترین اتفاقات جشنواره مد و لباس فجر تبدیل کرده است.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی‌مثالش ٢٦ بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠ صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0