چهارشنبه 27 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/11/29
سحر تلقانی: شیک پوشی حق بانوان محجبه است/جشنواره مد و لباس فجرمکانی برای عرضه محصولات عفاف و حجاب است
مدیر برند کیمیای سحر با حضور در هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر با بیان اینکه شیک پوشی حق بانوان محجبه است، گفت: قشر محجبه قشری هستند که بیشتر از سایرین دغدغه دارند لباسی بپوشند که مطابق با عرف جامعه باشند و جشنواره بین المللی مد و لباس فجر مکانی برای عرضه و نمایش محصولات عفاف و حجاب است.

سحر تلقانی مدیر برند کیمیای سحر در گفتگو با روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور ضمن بازدید از بخش های مختلف هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر گفت: هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر مکانی برای عرضه محصولات عفاف و حجاب برای بانوان جامعه است ، بانوان جامعه با حضور در این جشنواره از نزدیک با آثاری که طراحان در زمینه عفاف و حجاب عرضه کرده اند آشنا می شوند.

وی با بیان اینکه قشر محجبه نباید نادیده گرفته شوند گفت: اکثر زنان محجبه در کشورهای اسلامی زندگی می کنند این حق زنان محجبه هستند که محصولاتی در شان آنها در کشور طراحی شود و به تولید انبوه برسد.

تلقانی اظهار داشت: بسیاری از زنان محجبه کشورمان بخصوص پایتخت نشینان مجبور هستند برای تهیه پارچه چادری به مکان هایی مانند بازار مولوی مراجعه می کردند، مکانی که چندان برای حضور زنان محجبه خوشایند نیست.من به عنوان یک طراح و تولید کننده محصولات حجاب در موسسه کیمیای سحر محصولاتی را از بهترین و مرغوبترین پارچه های چادری با بهترین نوع برش و طرح به بانوان ایرانی عرضه می کنیم.

 

سحرتلقانی مدیرعامل موسسه مد ولباس کیمیای سحر، طراح، تولید کننده و عرضه کننده محصولات و متعلقات حجاب در گفتگو با روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، گفت: شرکت طراحان جوان از سراسر کشور با هشت هزار اثر در هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر ، نشانه پر رونق بودن این جشنواره است.جشنواره ای که حاصل تلاش کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور اکنون به بار نشسته است.

وی ادامه داد: هشتمین جشنواره مد و لباس فجر با بخش های مختلفی مانند ویترین ملی، کالکشن، مسابقه زنده و نشست و گارگاه های تخصصی امسال باشکوه تر برگزار شده است.

او می گوید: طراحان جوان و پیشکسوت توانستند در سراسر کشور جریان سازی در حوزه طراحی مد و لباس اسلامی و ایرانی کنند اما آنچه که خیلی مهم است رقابت سالم بین طراحان در خلق آثار جدید است در واقع مالکیت معنوی آثار خیلی مهم است تا حاصل تلاش یک طراحی توسط طراح دیگر کپی و عرضه می شود.

تلقانی یادآور شد: یک طراح وقتی اثری را خلق می کند، برای اینکه طرحی کاربردی و جذاب ارایه کند سالها روی آن فکر میکند بنابراین تمام وجود طراح صرف خلق اثری می شود که شاید بدون حفظ مالکیت معنوی به تاراج برود.

هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر از ۲۶ بهمن تا ۲ اسفنده ماه با شعار خوشا مکران و نقش بی مثالش از ساعت ۱۰ الی ۲۰ در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0