چهارشنبه 27 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/11/29
آغاز فعالیت استانهای سراسر کشور همزمان با هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر
همزمان با آغاز به کار هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر بیش از بیست استان کشور در راستای فعالیت جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، فعالیت‌های ملی خود را آغاز کردند.

مجتبی حیدری، مدیربخش امور استان‌های هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجردر گفتگو با روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور درباره فعالیت بخش استان‌ها در هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر گفت: همزمان با آغاز به کار هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر بیش از بیست استان کشور در راستای فعالیت جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، فعالیت‌های ملی خود را آغاز کردند.

حیدری با تاکید بر رضایتمندی از حضور استان‌ها در برگزاری جشنواره ملی مد و لباس فجر خاطرنشان کرد: از جمله استان‌هایی که در این راستا فعالیت می‌کنند می‌توان به استان‌های اصفهان، بوشهر، چهارمحال بختیاری، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، زنجان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، کردستان، کرمانشاه، گیلان، گلستان، لرستان، مازندران، هرمزگان و یزد اشاره کرد که در راستای جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر فعالیت ملی خود را آغاز کرده‌اند.

وی افزود: در برخی از استان‌ها آثار ارسالی که بدست ما رسیده تقریبا بیش از 800 اثر در هر استان است که ما آثار را در بخش‌های متنوع یعنی سطح نمایشگاه و سطح جشنواره در معرض دید عموم قرار دادیم.

مدیر امور استان‌ها درباره برگزاری بخش مسابقه ایده تا اجرا تصریح کرد: نکته مهم در بخش استان‌ها، مسابقه ایده تا اجرا است که شامل لباس اجتماع بانوان، بالاتنه مردان و عفاف و حجاب است که از تاریخ 26 بهمن تا 30 بهمن در بخش‌های مختلف برگزار می‌شود. 26 تا28  بهمن برای بخش لباس اجتماع بانوان، 28 تا 29 بهمن لباس بالاتنه مردان و 30 بهمن نیز بخش عفاف و حجاب را شامل می‌شود.

شایان ذکر است در مسابقه ایده تا اجرا استان‌هایی همچون؛ قم، مازندران، اصفهان، گلستان خراسان رضوی، اردبیل و هرمزگان شرکت داشتند.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی‌مثالش 26 بهمن تا 2 اسفند 97 از ساعت 10 صبح تا 8 شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.

 


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0