جمعه 24 آبان 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

 

 

1397/11/24
قبادی: دسترسی به ۱۵۰۰مرکز فروش لباس ایرانی از طریق سایت ایران مد امکان پذیر است
دبیر کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور با حضور در برنامه تهران بیست شبکه پنج تهران گفت: بیش از ۱۵۰۰ مرکز فروش و عرضه مد و لباس ایرانی و اسلامی در سایت بنیاد ملی مد و لباس به آدرس www.iranmode.com گنجانده شده است.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور، حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس با حضور در برنامه تهران بیست شبکه پنج سیما گفت: به منظور دسترسی آسان مردم به مراکز فروش لباس ایرانی و اسلامی در سراسر کشور، آدرس بیش از ۱۵۰۰مرکز عرضه و فروش درتهران و شهرستانها در سایت بنیاد ملی مد ولباس به آدرسwww.iranmode.comگنجانده شده است.

وی با بیان اینکه ۴۰ میلیون قطعه مانتو در کشور نیاز داریم، افزود: تامین و طراحی مناسب ۴۰ میلیون قطعه مانتوی ایرانی و اسلامی در کشور و پذیرش این موضوع زمان بر است.

وی در پاسخ به سوال مجری برنامه تهران بیست مبنی بر اینکه آیا در زمینه تامین چادر مشکی مورد مصرف بانوان کشورمافیا وجود دارد، تصریح کرد: با توجه به اینکه ۱۰۰ میلیون متر مربع درسال مصرف چادر مشکی در کشور داریم در این راستا اقدام به راه اندازی کارخانه تولید پارچه مشکی کرده ایم.

وی در پاسخ سوال دلاوری مجری برنامه تهران بیست مبنی بر اینکه آیا امسال در هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر بخش فروش دایر است، اظهار داشت: امسال هم مانند سال های گذشته بخش فروش دایر نمی باشد اما بنا به درخواست مردم امکان دارد بخش فروش جشنواره مد ولباس فجر را در سال های آینده فعال کنیم.

قبادی در خصوص قانون و اهداف کارگروه ساماندهی مد ولباس در کشور نیز افزود: اساس کار کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور ارایه الگوی مناسب لباس ایرانی اسلامی مطابق با فرهنگ و عرف جامعه است. کارگروه با گردآوری طراحان و تولید کنندگان در کنار یکدیگر سعی می کند با برگزاری جشنواره مد ولباس فجر الگو های جدیدی را به جامعه عرضه کند.بسیاری از طراحان یا به صورت تکی و یا به صورت گروهی طرح هایی را طراحی می کنند که مطابق با سلیقه و ذائقه مردم است چون طراحان در میان مردم زندگی می کنند و ذائقه مردم را می د‌انند.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار خوشا مکران و نقش بی مثالش ٢٦بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می‌شود.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0