سه شنبه 28 آبان 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

 

 

1397/11/14
آغاز به کار هیات انتخاب هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر
هیات انتخاب آثار رسیده به هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجرفعالیت خود را از 10 بهمن ماه 1397 آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، هیات انتخاب هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر به دستور حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور جهت بررسی اولیه آثار رسیده به دبیرخانه تشکیل شده است .

بنابراین گزارش، کار اصلی هیات انتخاب "رد و یا قبول " آثار رسیده به دبیرخانه هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر فجر است که در مرحله اولیه، آثار رسیده توسط هیات انتخاب بررسی می شود اگر طرح های رسیده مطابق با شئونات اسلامی و شاخص های فرهنگ عمومی کشور و تکنیک های اجرا باشد مورد قبول واقع می شود.

آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره باید دارای ویژگی هایی همچون پوشیدگی کامل و جذب نبودن، داشتن سایز استاندارد و اندازه طولی مناسب(بلند بودن)، استفاده نکردن از نماد و حروفی که مروج فرهنگ انحراف بیگانه ، رعایت اصول علمی در طراحی لباس، استفاده دانش و خلاقیت طراح در حوزه الگو سازی و دوخت لباس، استفاده از دانش فنی در حوزه تزئینات فرهنگ اسلامی باشد.

این گزارش می افزاید، آزاده آریایی، مینو کریمیان، مینا پرند کنی، دکتر فاطمه بلقانی، دکتر فاطمه بهرامی به عنوان هیات انتخاب آثار رسیده به هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر انتخاب شده اند و فعالیت خود را از روز جمعه 10 بهمن ماه آغاز کرده اند.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار "خوشا مکران و نقش بی مثالش" ٢٦بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی "بوستان گفتگو" برگزار می‌شود.

 

 

 

 

 


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0