چهارشنبه 27 شهریور 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

STOLKER TARAFINDAN HACKED 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fFyi_SlDprI

1397/11/10
«تاثير بصري گرافيك در طراحي لباس» بررسی شد
نشست «تاثير بصري گرافيك در طراحي لباس» از سری نشست های علمي مد و طراحي لباس اسلامي-ايراني (سنم)، هشتمين جشنواره بين المللي مد و لباس فجر، با حضور دانشجویان رشته های طراحی و جمعی از طراحان عصر روز دوشنبه ٨ بهمن ماه در موسسه خانه كتاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور، آيسا حكمت ، عضو هيات علمي دانشگاه در نشست علمي مد و طراحي لباس اسلامي-ايراني (سنم)، هشتمين جشنواره بين المللي مد و لباس فجر  با موضوع «تاثير بصري گرافيك در طراحي لباس» که روز دوشنبه ٨ بهمن ماه در موسسه خانه كتاب برگزار شد، گفت: بررسی تاثیر بصری گرافیک در طراحی لباس فتح بابي است در اين مورد كه از اين زاويه هم به موضوع مد و طراحي لباس به شكل جدي تري پرداخته شود چرا كه گرافيك حضور كاملا آشكار در طراحي لباس دارد و توجه دقيق و حرفه اي به اين مسأله مي تواند به ارتقاي طراحي لباس بيانجامد و مغفول مانده است.

وی با بیان اینکه در اين نشست به گرافيك ، گرافيك قديم ،گرافيك نوين و نسبت گرافيك با طراحي لباس پرداخته شد و از منظر گرافيك نقوش و طرح هاي بكار رفته در طراحي لباس مورد تحليل و بررسي قرار گرفت، افزود: لباس به عنوان يك رسانه بصريِ فردي و اجتماعي و چالش هايي كه ايجاد مي كند مورد توجه همگان قرار دارد بنابراین  طراحی صحیح لباس از منظر زيبايي شناسي منجر به رفتار و انتخاب درست لباس می شود و به ارتقای بینش بصری و رفتار جامعه می انجامد.آناليز تصوير به جنبه هاي بصري پنهان و تاثيراتي كه نوع طراحي لباس مي تواند در جامعه ايجاد كند، نیز به طراحان کمک می کند.

حكمت اظهارداشت:  تعامل طراحان لباس و طراحان گرافيك و برگزاري كارگاه هايي با چنين رويكردهايي به طور قطع به تعالي هنر، صنعتِ طراحي لباس مي انجامد و مي تواند به ارتقاي بصري و بينش رفتاري يك جامعه بيانجامد.

نشست «تاثير بصري گرافيك در طراحي لباس» از سری نشست های علمي مد و طراحي لباس اسلامي-ايراني (سنم)، هشتمين جشنواره بين المللي مد و لباس فجر، عصر روز دوشنبه ٨ بهمن ماه در موسسه خانه كتاب با حضور دانشجویان رشته های طراحی و جمعی از طراحان  برگزار شد.

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار "خوشا مکران و نقش بی مثالش" ٢٦بهمن تا 2 اسفند 97 از ساعت ١٠صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی "بوستان گفتگو" برگزار می‌شود.

 


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0