چهارشنبه 22 آبان 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

 

 

1397/11/09
فروش ۷۰۰ طرح ایرانی،اسلامی به تولید کنندگان داخلی کشور
غزال بهمنی طراح برتر و با سابقه کشور در نخستین همایش علمی مد، فروش و بازارسازی: تولید کنندگان داخلی ۷۰۰ طرح از ۳۰طراح داخلی کشور را خریداری کردند تا در تهران و شهرستانها به تولید انبوه برسانند.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، غزال بهمنی طراح جوان و برتر کشور که هم‌اکنون از مدرسان کارگاه‌های آموزشی مد و فروش و تجربه بازارسازی و روند فروش در بازار‌های جهانی است، افزود: برای اولین بار در ایران اتفاقی رقم خورد و همایشی برگزارشد که دراین همایش بسیاری از تولیدکنندگانی که متقاضی درخواست کار با طراحان بودند حضور داشتند. بزرگترین تولید کنندگان کشور توانستند با طراحان برترکشور ارتباط برقرار کرده و آثارآنها را برای تولید انبوه خریداری کنند.

وی گفت: نخستین همایش علمی مد، فروش و بازارسازی از سوی موسسه کلوتو و همکاری موسسه مد وهنر آرتا، پنجم بهمن ماه سال جاری با حضور طراحان تولیدکنندگان کشور در کتابخانه ملی برگزارشد.

وی اظهار داشت: طراحان زیادی متقاضی شرکت در همایش علمی مد، فروش و بازارسازی بودند که از بین دو هزار و۵۰۰ طراح تنها۱۰۰نفر از طراحان با آثار فاخر و کاربردی دعوت شدند. ۱۵۰ نفر دراین همایش شرکت داشتند که ۵۰ نفر تولید کننده و ۱۰۰ طراح جوان و پیشسکوت بودند.

وی ادامه داد: طراحانی که به تنهایی نمی توانند به بازار کسب و کار متصل شوند توسط موسسه کلوتو و موسسه مد و هنر آرتا در این همایش هدایت شدند، آثار طراحان توسط هیات طراحان این دو موسسه دیده و اصلاح شد و برای تولید انبوه به تولید کنندگان معرفی شد.

وی با بیان اینکه تنها هدف موسسه کلوتوایجادارتباط و اتصال بین طراحان، تولید کنندگان داخلی کشور به بازارمصرف است، خاطرنشان کرد: یکی از تولیدکنندگان با ایجاد قرارداد بین سه طراح تولید انبوه به تعداد ۱۲ هزار طرح را در دست اقدام دارد.

بهمنی با بیان اینکه ۷۰۰ طرح از ۳۰ طراح در این همایش انتخاب شده و قرار است به تولید انبوه برسد، تصریح کرد: با تولید انبوه رساندن ۷۰۰ طرح خریداری شده توسط تولیدکنندگان داخلی کشور قرار است این طرح ها در شهرهایی مانند تهران، مشهد، رشت، اهواز، همدان، بروجرد در ویترین مغازه ها به فروش برسد.

مدیر موسسه کلوتو با تاکید بر لزوم کنارهم قرار گرفتن و همکاری طراحان و تولید کنندگان و حضورآنان درچنین همایش هایی افزود: همانطور که یک برند در کنار طرح دیده می شود طراحان لباس نیز باید در کنار تولید کنندگان قرار بگیرند. طراحان باید برای فروش طرح هایشان با تولیدکنندگان تعامل داشته باشند.نیازی نیست طراح سرمایه داشته باشد و خودش به تنهایی طرح هایش را به فروش برساند و مدیریت یک برند را انجام دهد.تولیدکنندگان باید وارد عرصه شوند و با تولید انبوه و متعادل کردن قیمت ها بتوانند قشر متوسط جامعه را خوش پوش کنند.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0