سه شنبه 28 آبان 1398
اخبارHACKED BY STOLKER

 

 

1397/10/22
پیشنهاد یک طراح پیشکسوت:
ضرورت راه اندازی شبکه تلویزیونی در حوزه مد و لباس

یک طراح پیشکسوت لباس کودک و نوجوان پیشنهاد داد: حوزه مد ولباس ایرانی، اسلامی برای تبلیغات بیشتر و آشنایی بیشتر مردم از فعالیت های این حوزه، نیازمند تاسیس شبکه ای تلویزیونی است.

به گزارش ستاد خبری دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان،  لیدا هاشمی طراح پیشکسوت لباس کودک و نوجوان، گفت: هر محصولی در شبکه ایران کالا صدها بار تبلیغ می شود و مردم برای خرید آن محصول ترغیب می شوند، حوزه مد و لباس در رسانه ملی کمتر تبلیغ می شود و لازم است که کارگروه ساماندهی مد و لباس با همکاری صداوسیما شبکه ای مجزا برای تبلیغ مد و لباس راه اندازی کند.

وی افزود: در گذشته تعامل رسانه ملی با صدا وسیما کمرنگ بود اما حالا به‌ دنبال جلسات و پیگیری های دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با مدیرکل بازرگانی صداوسیما، قرار است رسانه ملی به تولیدکنندگان برندهای مد و لباس اسلامی ایرانی آگهی رایگان اختصاص دهد. این کار قابل تقدیر است اما در حوزه مد ولباس کافی نیست.

هاشمی با بیان اینکه حوزه مد و لباس ایرانی، اسلامی برای تبلیغات بیشتر و آشنایی بیشتر مردم از فعالیت های این حوزه نیازمند تاسیس شبکه ای تلویزیونی است، تصریح کرد: همانطور که شبکه کالا برای تبلیغ کالا های مختلف راه اندازی شده است نیاز است تا شبکه ای مختص حوزه مد و لباس ایرانی و اسلامی راه اندازی شود تا به صورت ویژه همه لباس های محلی، قومیتی و ملی شهرهای مختلف ایران در شبکه ای ویژه تبیلغ شود.

دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان با شعار "از کودکی خوب بپوشیم" از ۱۸ تا ۲۲ دی‌ماه ٩٧ در تالار آیینه فرهنگستان هنر واقع درخیابان ولیعصر، نبش خیابان طالقانی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند طی این روزها از ساعت ١٠ تا ١٩ از آثار به نمایش درآمده بازدید کنند.


نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت، افترا، مطالب خلاف واقع، غیر پارسی و غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی
تعداد نظرات ثبت شده: 0